reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Poki co mamy 6 mrozaczkow. Jesli sie z nimi nie uda, wtedy bedziemy myslec co dalej [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Plusem je
Taki jest plan[emoji4] a czas pokaze co dalej bedzie. Tez jestem zadowolona bo dzis Dr mi powiedzial po usg, ze mam dobre endometrium. Chyba 18mm..? Nie wiem czy go dobrze zrozumialam. Cokolwiek to znaczy zakladam ze skoro Gin chwali, tzn ze dobrze rokuje na przyszlosc [emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
plusem jest to, ze doszło do implantacji. Endometrium podstawa. Musi byc juz tylko perfect!
 
Hej dziewczyny stwierdziłam że dzisiaj popije trochę winka ;) M patrzy sie jak na głupia bo rzadko się zdarza abym tak sama od siebie wypiła winko; ) wasze zdrowie aby każdy z nas spełniło sie największe marzenie bycia matką; ) chciałam wam bardzo podziękować ze jestescie z wami Ta droga jest łatwiejsza wczoraj bardzo ostro sie z M poklucilam i dzisiaj cały dzień milczy nie odzywa się tylko służbowo tak wybuchłam że dawno tak nie wybuchlam ;) jadę jutro na 11; do kościółka potem do teściowej na obiadek ;) to do 11;30 chyba wytrzezwieje;) miłego wieczoru moje kochane forumomowiczki
 
A.moge zapytac dlaczego konczysz wizyty w klinice - musisz dojerzdzac ?czy wybieraz sie do innego lelarza -lepszego ? Tak.z cielawosci ? Bo ja zostalam w klinice.
U mnie nie prowadzą ciąż :) tylko do potwierdzenia i koniec. W sumie było tam mi dobrze, ale dojezdzalam ponad 100km, a na miejscu też mam dobrego lekarza ;)
 
reklama
W krakowie w naszej pierwszej klinice lekarz nam powiedzial ze przy tak wysokim wspolczynniku chromatyny jaki mamy, nawet jesli zajdziemy w ciaze to jej nie utrzymamy. To samo potwierdzila pani genetyk u ktorej robilismy kariotypy i reszte badan genetycznych M. Mowila o mniejszej ilosci implantacji w takich przypadkach oraz o licznych poronieniach.
Natomiast w klinice w Warszawie, w ktorej podchodzilismy do pierwszego transferu, lekarze nie brali jakos bardzo mocno pod uwage wynikow z chromatyny, ale ze cisnelismy temat, to zaproponowano nam macs i odseparowano nasienie. Jednak pomimo tego i tak nasza pierwsza jak dotad ciaza zakonczyla sie pustym jajem plodowym, bo zarodek byl uszkodzony, przestal sie rozwijac i umarl.
Moim zdaniem przy problemach z nasieniem warto zrobic to badanie choc raz. Nie zaszkodzi, a byc moze lekarze ukierunkuja Was do konkretnej suplementacji M i wezma ten wynik pod uwage przy procedurze [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
A jakie macie wyniki chromatyny?
Edit: doczytalam juz
 
Do góry