reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Taki jest plan[emoji4] a czas pokaze co dalej bedzie. Tez jestem zadowolona bo dzis Dr mi powiedzial po usg, ze mam dobre endometrium. Chyba 18mm..? Nie wiem czy go dobrze zrozumialam. Cokolwiek to znaczy zakladam ze skoro Gin chwali, tzn ze dobrze rokuje na przyszlosc [emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ale mimo wszystko stosuj sie do zalecen dr @dżoasia :) wino wino wino:) czerwone i kwaśne:)
 
reklama
Dziewczyny czy możecie mi powiedzieć jak wypije to łzy strumieniami się leją wszystko wraca ta pustka w sercu to taki jest ból ze jak wypije to becze jak dziecko
 
Dziewczyny czy możecie mi powiedzieć jak wypije to łzy strumieniami się leją wszystko wraca ta pustka w sercu to taki jest ból ze jak wypije to becze jak dziecko
To sa emocje, to co sie przechodzi przy in vitro nie zrozumie nikt kto tego nie przeszedl. To nieustanne nadzieje, nie radości i smutki a na koncu upragniona rozowa pupcia❤ teraz placz a po transferze juz bedziesz tylko siw cieszyc,dozwolone lzy szczescia
 
Czemu to wszystko tak boli gdyby nie tabletki od psychiatry to bym do głowy dostala mam stwierdzona nerwicę ***** jak to wszystko boli komu ja mam o tym powiedzieć jak nie wam przepraszam
 
reklama
I jeszcze zajadajcie z m orzeszki, najlepiej brazylijskie. Sa dobre dla Ciebie jak i dla M. Sa drogie ale ja kupowalam na allegro po kg i bylo taniej niz w sklepie
A to brazylijskie jedlismy przed punkcja ze wzgl na selen. Polozna nam tez mowila, zebym jadla migdaly, bo podobno sa dobre na endo, wiec wcinalam jak glupia [emoji4] mysle,ze gdy juz sie uporamy z obecna sytuacja i bedziemy ogarniac kolejny transfer, bede sie Was na biezaco radzic o wszystko. To bedzie nasze pierwsze crio, wiec znowu bedziemy nowicjuszami w temacie [emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry