reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny!
Oczywiście podczytuje Was od jakiegoś czasu w kazdej wolnej chwili. Piszę, ponieważ czytanie przestało wystarczać - zaczęłam świrować i licze na pomoc z Waszej strony
Wg.lekarzy wszystko jest u nas Ok, wyniki w normach i brakuje nam tylko szczęścia.
Za nami 4 nieudane IUI i pierwsze podejscie do ivf. Dzisiaj mija 6dpt 5 dniowej blastki, po glowie zaczęły mi chodzic testy, jednak lekarz kazal czekać do 14 dpt no i M. tez sie trzyma tej wersji. Moze zacisnelabym zęby i dałabym rade, jednak dzisiak pojawiła się brązowa wydzielina, główka zaczęła pracować i zastanawiam sie co to może oznaczać? Dobrze czy zle? Jak sądzicie? Czy któraś z Was tak miala?
Przyjmiecie mnie do grupy wsparcia?
Hej. Brazowe planienia to raczej nic zlego na tym etapie. Na sikacza to troszke wczesnie-moze cos pokazac ale nie musi. Jesli masz mozliwosc zrobic bete to ta juz powinna byc dwucyfrowa na tym etapie. Trzymam kciuki

[emoji127] Piotruś i Oleńka 28.09.2017
 
reklama
Ja mialam 3 dniowa i w 7dpt zaczelam plamic na brazowo to byla implantacja fakt te plamienia mi zostaly i sa nadal heh ale mysleaz ze nie masz czego sie obawiac smialo mozesz zrobic 9,10,11 dpt test ja robilam 9dpt 3 dniowej i mi wyszlo 14 i juz wiedzialam takze mysle ze bete mozesz zrobic tak na spokojnie aby pozniej nie sfirowac a moze jednak sie uda 9,10,11 dnia juz bedziesz cos wiedziala
Super, dzięki za podniesienie na duchu . Mam nadzieje, ze u mnie tez bedzie dobrze :)
 
Mam wynik mojej dzisiejszej bety - poniżej 0,1. Przy dwóch zarodkach nic nawet nie drgnęło. :( Dziewczyny od razu odstawiałyście leki? I kiedy Waszym zdaniem można stymulować się następny raz? Powinnam zrobić jakąś przerwę?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mam wynik mojej dzisiejszej bety - poniżej 0,1. Przy dwóch zarodkach nic nawet nie drgnęło. :( Dziewczyny od razu odstawiałyście leki? I kiedy Waszym zdaniem można stymulować się następny raz? Powinnam zrobić jakąś przerwę? Ktoś może mi polecić jakiegoś lekarza z Gynocentrum w Kato? Nie wiem czy tym razem nie wolałabym kobiety.
Przykro mi :(
 
reklama
Mam wynik mojej dzisiejszej bety - poniżej 0,1. Przy dwóch zarodkach nic nawet nie drgnęło. :( Dziewczyny od razu odstawiałyście leki? I kiedy Waszym zdaniem można stymulować się następny raz? Powinnam zrobić jakąś przerwę? Ktoś może mi polecić jakiegoś lekarza z Gynocentrum w Kato? Nie wiem czy tym razem nie wolałabym kobiety.
Ja ci tam polecam dr Grettke a jesli wolisz kobiete to dr piekarz adamczyk. Miedzy stymulacjami dobrze zrobic od 3 do 6 m-cy przerwe
 
Do góry