reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja ci tam polecam dr Grettke a jesli wolisz kobiete to dr piekarz adamczyk. Miedzy stymulacjami dobrze zrobic od 3 do 6 m-cy przerwe

6 - miesiecy ? To chyba po poronieniu i to 3. Jezeli masz zamrozone zarodki to mozesz od razu ewentualnie odczekaj miesiac czyli 1 cykl aby sie unormowalo wszywtko. A jezeli nie masz to zalezy mi sie wydaje co powoe lekarz. Bardziej chodzi o leki stymulacje jak to twoj organizm znosi ja bym poczekala max 2 miesiace.
 
Zobacz załącznik 841054 Melduje sie po wizycie :) Coreczka ma sie dobrze, jest zdrowa, serduszko prawidlowe, wazy juz 378g! Wszystko puki co wyglada dobrze :) Troche odetchnelam.

Piękny widok [emoji7][emoji7][emoji7]mam nadzieje, że sama niedługo będę mogła się takim pochwalić [emoji5][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zreszta caly twoj organizm jest pobudzony i uwazam ze lepiej nie czekac mega dlugo. Ja po stymulacji mialam 2 ciaze biochemiczne czyli ekopowe a staralam sie z mezem naturalnie 4 lata i nigdy nic nie drgnelo a tu po stymulacji nie udanej naturalnie sie udalo dwa razy ciaza ekopowa cos sie zaczelo ale widocznie szybko obumieralo bo max 130 mialam bete potem spadala. Takze organiz dziala nie czekaj za dlugo. Zobacz co powoe lekarz. Ja mialam 3 ivf w przeciagu 6 miesiecy i w miedzy czasie histerioskopie i to po niej musialam odczekac
 
Mam wynik mojej dzisiejszej bety - poniżej 0,1. Przy dwóch zarodkach nic nawet nie drgnęło. :( Dziewczyny od razu odstawiałyście leki? I kiedy Waszym zdaniem można stymulować się następny raz? Powinnam zrobić jakąś przerwę? Ktoś może mi polecić jakiegoś lekarza z Gynocentrum w Kato? Nie wiem czy tym razem nie wolałabym kobiety.

Przykro mi:( Nie pamiętam jakie miałaś zarodki, ale jak 3dniowe to powtórz jeszcze betę za 2 dni. Z GC polecam dr Annę Piekarz. Niech nowy lekarz oceni kiedy i jak stymulować.
Acha...jeżeli nie masz skończone 35lat lub 2 nieudanych procedur za sobą, to bez względu na jakość nasienia w GC pozwolą Ci zapłodnić tylko 6 jajeczek.
 
6 - miesiecy ? To chyba po poronieniu i to 3. Jezeli masz zamrozone zarodki to mozesz od razu ewentualnie odczekaj miesiac czyli 1 cykl aby sie unormowalo wszywtko. A jezeli nie masz to zalezy mi sie wydaje co powoe lekarz. Bardziej chodzi o leki stymulacje jak to twoj organizm znosi ja bym poczekala max 2 miesiace.
Organizm musi odpoczac po stymulacji i nie mozna sie miesiac po miesiacu kluc
 
Zreszta caly twoj organizm jest pobudzony i uwazam ze lepiej nie czekac mega dlugo. Ja po stymulacji mialam 2 ciaze biochemiczne czyli ekopowe a staralam sie z mezem naturalnie 4 lata i nigdy nic nie drgnelo a tu po stymulacji nie udanej naturalnie sie udalo dwa razy ciaza ekopowa cos sie zaczelo ale widocznie szybko obumieralo bo max 130 mialam bete potem spadala. Takze organiz dziala nie czekaj za dlugo. Zobacz co powoe lekarz. Ja mialam 3 ivf w przeciagu 6 miesiecy i w miedzy czasie histerioskopie i to po niej musialam odczekac
Dziekuję! Umówię się na najbliższy termin i zobaczę co mi powie. Może jakieś dodatkowe badania zleci,to będę mogła zrobić w międzyczasie. Wiadomo,że po porażce od razu chciałoby się dalej działać,ale jak powie,że mam odczekać,to wyjścia nie będzie.
 
Organizm musi odpoczac po stymulacji i nie mozna sie miesiac po miesiacu kluc

Kluje sie tylko dwa tyg. Ja juz z prolutexem kluje sie prawie hym 2 miesiace bo trzeba bylo zaczac przed transferem i to jest gorsze niz cala stymulacja. Stymulacja nie bolala a prolutex tak. Zreszta i tak lekarz zadecyduje ;)
 
reklama
Przykro mi:( Nie pamiętam jakie miałaś zarodki, ale jak 3dniowe to powtórz jeszcze betę za 2 dni. Z GC polecam dr Annę Piekarz. Niech nowy lekarz oceni kiedy i jak stymulować.
Acha...jeżeli nie masz skończone 35lat lub 2 nieudanych procedur za sobą, to bez względu na jakość nasienia w GC pozwolą Ci zapłodnić tylko 6 jajeczek.
Miałam 5dniowe podawane. Jeden niby później troszkę ruszył z rozwojem,ale myślę,że nie ma co się łudzić już. O kurcze,to mnie zaskoczyłaś tą informacją z ilością jajeczek. U nas słabo się zapładniały,więc ograniczenie do 6 mnie troszkę przeraża.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry