reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej Kobietki :) bete mam roboć w poniedzia£ek. Dzis po przegranej walce z pecherzem mym o 6 rano :( ... Leze i tak se pomyslałam , a moze na 7 lecieć do szpitala i juz dzis zrobic bo to przecież 8dpt trzydniowego Stefana .... ale potem stwierdziłam , pożyje jeszcze 2 dni marzeniami , że się udało :tak:lepiej poryczeć w poniedziałek , a weekend mieć miły:-) :) Te które betują w ponieddzia£ek , a sikacza chcą robić DZIEWCZYNY wstrzymajmy się i żyjmy MARZEMIAMI jeszcze chwile :-) :):angry::realmad::errr: quwa ale mi referad wyszedł o_Oo_O ( a taak na marginesie mam wrażenie , że zaraz m-ce dostane) no to se pożyje marzeniami :growl::realmad:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak dwa. Gdyby sie nie udalo to sama nie wiem. Chyba serce mi peknie.
Takie ilosci progesteronu a nawet cycki mnie nie bola... wiec objawy mam ujemne...

Ja jestem zadowolona chociaz nie mam porownania z innymi klinikami. Polecam dr Grettke tak jak @misis188. Nie probuje naciagac na kase i szczerze mowi jak jest. Ale ze specyficzny jest to fakt ;)

Mnie piersi nie bolaly ani przed beta, ani po niej ani przez kolejne 9 miesiecy wiec spokojnie. To nic nie znaczy [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Kobietki :) bete mam roboć w poniedzia£ek. Dzis po przegranej walce z pecherzem mym o 6 rano :( ... Leze i tak se pomyslałam , a moze na 7 lecieć do szpitala i juz dzis zrobic bo to przecież 8dpt trzydniowego Stefana .... ale potem stwierdziłam , pożyje jeszcze 2 dni marzeniami , że się udało :tak:lepiej poryczeć w poniedziałek , a weekend mieć miły:-) :) Te które betują w ponieddzia£ek , a sikacza chcą robić DZIEWCZYNY wstrzymajmy się i żyjmy MARZEMIAMI jeszcze chwile :-) :):angry::realmad::errr: quwa ale mi referad wyszedł o_Oo_O
Ja robiłam bete 3dniowego w 10dpt i to też był poniedziałek! ;) 3mam za Was kciuki bo mamy piękna ekipę na poniedziałek ✊
 
Hej Kobietki :) bete mam roboć w poniedzia£ek. Dzis po przegranej walce z pecherzem mym o 6 rano :( ... Leze i tak se pomyslałam , a moze na 7 lecieć do szpitala i juz dzis zrobic bo to przecież 8dpt trzydniowego Stefana .... ale potem stwierdziłam , pożyje jeszcze 2 dni marzeniami , że się udało :tak:lepiej poryczeć w poniedziałek , a weekend mieć miły:-) :) Te które betują w ponieddzia£ek , a sikacza chcą robić DZIEWCZYNY wstrzymajmy się i żyjmy MARZEMIAMI jeszcze chwile :-) :):angry::realmad::errr: quwa ale mi referad wyszedł o_Oo_O
@Agniecha1508 Czyli nie robisz sikacza w weekend??? :laugh2:
 
reklama
Do góry