reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja:) bo mialam skierowanie na glukoze i myślałam ze to jest to badanie:) dzięki Bogu jeszcze jest to przede mna ale była jedna dziewczyna tak 5-6 miesiac na moje oko i tak ja naciagalo..wspolczulam jej

Mi jedynie doskwierało twarde krzesło, bo aż tyłek zaczął cierpnąć:-D A tak, to mogłabym pić codziennie na deser:D:D:p
 
reklama
Mi jedynie doskwierało twarde krzesło, bo aż tyłek zaczął cierpnąć:-D A tak, to mogłabym pić codziennie na deser:D:D:p
Szalona:) ja na razie nie mam na to dziadostwo skierowania:) ale mialam lekkiego stresa jak myslalam ze na to ide bo strasznie cukierki wpieprzalam:) kochana a w ktorym tc masz drugie prenatarne? Mi panie mowily kiedy sie to mam umawiac ale juz nie pamietam:)
 
dziewczyny z gyn centrum. jesteście zadowolone z kliniki?czy to prawda że mają dobre laboratorium embriologiczne?wybieram się do gamety wyjaśnić ostatnie podejście bo uważam że poszło coś nie tak. bo sami przyznali że są bardzo zdziwieni że nic się nie zapłodniło,zwłaszcza ze jedno podejście mam udane, i zastanawiam się czy zostać u nich czy się przenieść. oczywiście zobaczę jakie mają podejście i co zaproponują. kogo w gyn centrum polecacie?
 
Bałtyk i ja Was serdecznie pozdrawiamy [emoji16]
Czyli „na relaksie” [emoji6]
Hej;)
Relaksuj się Kochana-należy Ci się;)
Buzka:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
1519068717-78cb0fec04b40ff0-aaaaaa.jpeg
 
dziewczyny z gyn centrum. jesteście zadowolone z kliniki?czy to prawda że mają dobre laboratorium embriologiczne?wybieram się do gamety wyjaśnić ostatnie podejście bo uważam że poszło coś nie tak. bo sami przyznali że są bardzo zdziwieni że nic się nie zapłodniło,zwłaszcza ze jedno podejście mam udane, i zastanawiam się czy zostać u nich czy się przenieść. oczywiście zobaczę jakie mają podejście i co zaproponują. kogo w gyn centrum polecacie?
Ja polecam na prawde. To 3 klinikacw ktorej mialam in vitro i po przyjsciu do tej kliniki moj dr ktorego tez polecam Grettka zastanawial sie czy jest sens sie stymulować jak wczesniej mialam w dwoch klinikach takie zle zarodki. My sprobowalismy i nie dosc ze bylo ich duzo to same najlepszej jakosci. Jest swietne laboratorium, bardzo dobry kontakt z embriologami. W wizytach sa opoznienia ale to dlatego ze czasem wizyta trwa 5 minut a czasem pol godziny. Moj lekarz jest troche specyficzny ale warto przy nim zostać a zmienisz zdanie, choc ja od pierwszej wizyty bylam zadowolona
 
Nie namawiam Cię do niczego jak masz mocnego nerwa to możesz ;) ja siknelam bo mąż mi piszczal nad uchem [emoji14] ale bez zaaaadnego przekonania po tym sikaczu z 8dpt.. [emoji14] jak dobrze pamiętam to miałaś dwa bąbelki podane ? Niech się trzymają mamuśki! [emoji173][emoji110][emoji110][emoji110]
Tak dwa. Gdyby sie nie udalo to sama nie wiem. Chyba serce mi peknie.
Takie ilosci progesteronu a nawet cycki mnie nie bola... wiec objawy mam ujemne...
dziewczyny z gyn centrum. jesteście zadowolone z kliniki?czy to prawda że mają dobre laboratorium embriologiczne?wybieram się do gamety wyjaśnić ostatnie podejście bo uważam że poszło coś nie tak. bo sami przyznali że są bardzo zdziwieni że nic się nie zapłodniło,zwłaszcza ze jedno podejście mam udane, i zastanawiam się czy zostać u nich czy się przenieść. oczywiście zobaczę jakie mają podejście i co zaproponują. kogo w gyn centrum polecacie?
Ja jestem zadowolona chociaz nie mam porownania z innymi klinikami. Polecam dr Grettke tak jak @misis188. Nie probuje naciagac na kase i szczerze mowi jak jest. Ale ze specyficzny jest to fakt ;)
 
@Kurcia Ja wierzę, że będzie dobrze i Ty też musisz wierzyć :* moja koleżanka po ivf przy pierwszym nie udanym podejściu A później przy udanym crio nie miała bolacych piersi mimo progesteronu .. jak widzisz co człowiek to różne objawy :)
 
@Kurcia cyce oprócz tego że bolą na początku ciąży to bole też tuż przed @ jak progesteron spada. Może przez to Cię nie bolą, że właśnie progesteron masz na odpowiednim poziomie. A w ciąży nie wszystkie cycki sa bolesne ;) Mam nadzieję, że jutro te sikacze powiedzą prawdę i zarumienią oba policzki :D
 
reklama
@Kurcia Ja wierzę, że będzie dobrze i Ty też musisz wierzyć :* moja koleżanka po ivf przy pierwszym nie udanym podejściu A później przy udanym crio nie miała bolacych piersi mimo progesteronu .. jak widzisz co człowiek to różne objawy :)

@Kurcia cyce oprócz tego że bolą na początku ciąży to bole też tuż przed @ jak progesteron spada. Może przez to Cię nie bolą, że właśnie progesteron masz na odpowiednim poziomie. A w ciąży nie wszystkie cycki sa bolesne ;) Mam nadzieję, że jutro te sikacze powiedzą prawdę i zarumienią oba policzki :D
Obyście mialy dziewczynki racje!! Ozłocę Was za to!
 
Do góry