reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Szalona:) ja na razie nie mam na to dziadostwo skierowania:) ale mialam lekkiego stresa jak myslalam ze na to ide bo strasznie cukierki wpieprzalam:) kochana a w ktorym tc masz drugie prenatarne? Mi panie mowily kiedy sie to mam umawiac ale juz nie pamietam:)

Jeszcze nie byłam na pierwszych:-D
więc o drugich póki co nie myślę. Będziesz też robić w GC?
 
@Kurcia cyce oprócz tego że bolą na początku ciąży to bole też tuż przed @ jak progesteron spada. Może przez to Cię nie bolą, że właśnie progesteron masz na odpowiednim poziomie. A w ciąży nie wszystkie cycki sa bolesne ;) Mam nadzieję, że jutro te sikacze powiedzą prawdę i zarumienią oba policzki :D
@Kurcia wszystkie Ci kibicujemy i zaciskamy mocno kciuki aby na tych sikaczach zamiast jednej kreski były dwie... ✊
Poza tym uważam jak dziewczyny nie każda musi mieć objawy... czasami objawy sobie same wmawiamy A czasami ich po prostu nie mamy mimo dobrze rozwijającej się ciąży... także głowa do góry!!! Będzie dobrze ❤✊
 
dziewczyny z gyn centrum. jesteście zadowolone z kliniki?czy to prawda że mają dobre laboratorium embriologiczne?wybieram się do gamety wyjaśnić ostatnie podejście bo uważam że poszło coś nie tak. bo sami przyznali że są bardzo zdziwieni że nic się nie zapłodniło,zwłaszcza ze jedno podejście mam udane, i zastanawiam się czy zostać u nich czy się przenieść. oczywiście zobaczę jakie mają podejście i co zaproponują. kogo w gyn centrum polecacie?

Labo mają dobre, choć nawet najlepsze labo nie rozwiąże problemu słabych komórek lub nasienia. Koniecznie porozmawiaj z embriologiem w swojej klinice jakie były komórki przed zapłodnieniem. Może faktycznie oni dali dupy. Przed kolejną procedurą rozważ suplementację.
Z lekarzy w GC ja polecam dr Piekarz lub dr Mercika.
 
Ja zrobiłam w 9 dpt i nic nie wyszło a beta w 12dpt ładna, więc nosek do góry i trzeba wierzyc w kropki :) Trzymam kciuki mocno!
Wow no to rzeczywiscie daje nadzieje. :)
@Kurcia wszystkie Ci kibicujemy i zaciskamy mocno kciuki aby na tych sikaczach zamiast jednej kreski były dwie... [emoji110]
Poza tym uważam jak dziewczyny nie każda musi mieć objawy... czasami objawy sobie same wmawiamy A czasami ich po prostu nie mamy mimo dobrze rozwijającej się ciąży... także głowa do góry!!! Będzie dobrze [emoji173][emoji110]
A Ty polecialas na krew?
 
Dziewczyny czy ktoras jest w stanie mi pomóc? 23 grudnia mialam lyzeczkowanie i do tej pory nie dostalam miesiączki. Czy powinnam sie marywic brakiem miesiaczki czy cierpliwie czekac? To juz 2 miesiace mijają....
 
Dziewczyny czy ktoras jest w stanie mi pomóc? 23 grudnia mialam lyzeczkowanie i do tej pory nie dostalam miesiączki. Czy powinnam sie marywic brakiem miesiaczki czy cierpliwie czekac? To juz 2 miesiace mijają....
Aniu, ja bym poszła do gina na wizytę, żeby sprawdzic co TAM słychać. Do mnie @ po łyżeczkowaniu zawitała równo 5 tygodni po zabiegu. Jak się czujesz? Co u Ciebie? :)
 
reklama
Do góry