reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
hej dziewczyny mam pytanko jestem po transferze 16 dni po beta wynosila 2034,44 dziś powtorzylam tzn 18 dnia i jest tylko 2992,11 progesteron 64,2 ng/ml biore estrofem 2mg 3*1 , luteina 3*2 i lutinus 3*1 co to może oznaczac ?

Robienie bety na tym etapie moim zdaniem tylko niepotrzebnie stresuje. Beta nie rośnie już tak szybko jak na początku i więcej powie teraz USG. Spróbuj umówić się do lekarza, zobaczy już czy pecherzyk jest w macicy, jakie ma wymiary, itp. Trzymam kciuki :)
 
Czy któraś z Was ma do czynienia z przegrodą macicy bądź macicą dwurożną ??
Wczoraj moja doktorka zaczęła mówić o plastyce macicy ale kurde nie.jestem co.do tego przekonana , po pierwsze nie daje mi to żadnej gwarancji a po drugie to też jest mega kosztowne A z tego co czytałam już w Internecie to macica z przegrodą lub dwurożna ( u mnie nie stwierdzone na 100% ) to nie.jest bezpośrednia przyczyna niepłodności . Obecnie całą winę za nie powodzenie zrzucilosmy na polipy w.macicy .
A wy co uważacie ??? Warto próbować czy lepiej zrobić plastykę macicy i wtedy próbować ???
 
Czy któraś z Was ma do czynienia z przegrodą macicy bądź macicą dwurożną ??
Wczoraj moja doktorka zaczęła mówić o plastyce macicy ale kurde nie.jestem co.do tego przekonana , po pierwsze nie daje mi to żadnej gwarancji a po drugie to też jest mega kosztowne A z tego co czytałam już w Internecie to macica z przegrodą lub dwurożna ( u mnie nie stwierdzone na 100% ) to nie.jest bezpośrednia przyczyna niepłodności . Obecnie całą winę za nie powodzenie zrzucilosmy na polipy w.macicy .
A wy co uważacie ??? Warto próbować czy lepiej zrobić plastykę macicy i wtedy próbować ???
Ja bym przezla sie jeszcze do innego specjalisty albo do dwoch i wtedy latwiej podjac decyzje, narazie to opinnia jednego lekarza.
 
My tak mamy z kotami, jeden starszy Stefanek to mój synuś najkochańszy :D
No to świętowaliście dzień kota :-D mój Nero może WSZYSTKO (w granicach rozsądku, bo to grzeczny pies na moje szczęście)! :p szczególnie, że adoptowalismy go ze schroniska, taki biedny, chudy Skarb :-( więc bardzo go rozpieszczałam, gdy już się u Nas pojawił
 
Czy któraś z Was ma do czynienia z przegrodą macicy bądź macicą dwurożną ??
Wczoraj moja doktorka zaczęła mówić o plastyce macicy ale kurde nie.jestem co.do tego przekonana , po pierwsze nie daje mi to żadnej gwarancji a po drugie to też jest mega kosztowne A z tego co czytałam już w Internecie to macica z przegrodą lub dwurożna ( u mnie nie stwierdzone na 100% ) to nie.jest bezpośrednia przyczyna niepłodności . Obecnie całą winę za nie powodzenie zrzucilosmy na polipy w.macicy .
A wy co uważacie ??? Warto próbować czy lepiej zrobić plastykę macicy i wtedy próbować ???
Mam znajoma z macica z przegroda i owszem nie jest to powod niepłodności bo w ciaze zachodzila bez problemu ale 2razy poronila w 6-7tyg bo zarodek nie mial miejsca dopiero po usunięciu przegrody udalo sie jej donosic ciaze
 
reklama
Do góry