reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To chyba wroce we wtorek. Do tego czasu bedzie pare dni bedzie lezenia...
Mam tylko nadzieje ze sie uda. Bo jak sie nie uda to bede sobie zarzucac ze moglam lezec plackiem i sie nie ruszac... eh. Psychika na rollercoasterze ;)

Ja sobie nie chciałam zarzucać i co.. co prawda we wtorek mam weryfikację, ale raczej jadę potwierdzić, że nic z tego. Przy naastępnym transferze wezmę 3 dni wolnego i wracam do roboty, szybciej czas zleci.

Ja sie czasem boję, że my te nasze wyczekane, wystarane dzieci też tak zagłaskamy, rozpieścimy i zrobimy z nich ofiary losuo_O

To jest bardziej, niż pewne :D:D
 
hej dziewczyny mam pytanko jestem po transferze 16 dni po beta wynosila 2034,44 dziś powtorzylam tzn 18 dnia i jest tylko 2992,11 progesteron 64,2 ng/ml biore estrofem 2mg 3*1 , luteina 3*2 i lutinus 3*1 co to może oznaczac ?
Może oznaczać to że zarodek przestał się rozwijać. Zbyt mało urosła. W tym samym labo robiłaś?
 
Dziękuje Ci kochana za dobre słowo. I nadzieje ze jeszcze moze byc pięknie. W ogóle ostatnio obejrzałam „Plan B” Debskiej i słucham non stop Darii Zawialow z jej interpretacja „Jeszcze w zielone gramy” i czekam na moment kiedy i ja odbije sie od ściany [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana, ja mialam ta przyjemnosc poznac Cie osobiscie i wiem ze ten stan przejsciowy nie potrwa dlugo!! Czuje to w kosciach [emoji847]
A teraz lap energie i odpoczywaj! [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie chcialam doprowadzac kogos do lez :)

przy tak zwariowanym emocjonalnym roller-coasterze (ciul wie jak to napisac, wiesz o co mi chodzi), mi duzo do placzu nie trzeba! czasami tylko na cos spojrze i juz rycze, a dzis juz mega ciezko bo moje chlopaki jada na tydzien do Polski a ja zostaje sama [emoji19]nie wiem jak dam rade!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry