reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzieki za wszystkie dobre slowa[emoji173] jest mi bardzo przykro, juz sie troche wyplakalam, dzis mam zamiar strzelic jakiegos drinka. Dobrze ze zalozylam sobie plan dzialania na taka ewentualnosc. Skupie sie teraz na szybkim powrocie do zdrowia, dalej na pracy, a w miedzyczasie na egzaminach doktorskich i pisaniu pracy dr. Wczesniej planowalam pisac i bronic sie w ciazy, ale los pokazal, ze nie ma co robic az tak dalekosieznych planow. Uczelnie mam w Szczecinie, wiec mysle, ze mi to wraz z dojazdami na tyle skutecznie wypelni wolny czas, ze nie bedzie juz miejsca na myslenie o naszej stracie. Pewnie kiedys wrocimy po nasze mrozaczki, ale poki co nie mam sily myslec o kolejnym transferze.
Co nie zmienia faktu, ze za kazda z Was trzymam bardzo mocno kciuki! Pamietajcie, wszystkie bedziemy kiedys mamusiami [emoji173][emoji173]
No i z zupelnie innej beczki, ktoras z Was, leczacych sie w Novum, pytala czy nie odbieram naszego Dr jako nonszalanckiego. Byc moze mozna odebrac takie wrazenie przy pierwszyn kontakcie. Ale to jak sie dzisiaj zajebiscie wobec nas zachowal, swiadczy o nim mega mega dobrze. Naprawde ciesze sie, ze zajmowal sie nami taki dobry czlowiek i wspanialy lekarz. Nie zaluje zadnej zlotowki ani przejechanego kilometru w trakcie tej procedury.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia. Zajmij głowę pisaniem pracy, a może w trakcie w ramach relaksu zdecydujesz się na kolejny transfer. Wcześniej czy później zostaniesz mamą :*
 
reklama
Oni chyba sami nie wiedza czego chca...a cala złosc wyładowuja na nas....Ja już sama nie wiem... Ale dzisiejsze sytuacje trochę otworzyły mi oczy... chyba ostatnio za bardzo się starałam. A on jest bardzo nerwowy i przy tym bardzo dużo mówi czego nie powinien :( jest mi bardzo smutno... wrócił na weekend do domu i tak jeden dzień minął na ogromnych kłótniach .
Też ostatnimi czasy ciągle kłótnie u nas.Zamiast się cieszyć z ciąży i nadchodzącego największego szczęścia my ciągle kłótnie.Czasami mam.go dość,ale dziś gdy dzieli nas tyle kilometrów tęsknię niesamowicie i nie potrafię wyobrazić sobie bez niego zycia
 
Ja dostałam zaraz na trzeci dzień po odstawieniu leków... ale takiego bólu jaki miałam przy tym (mimo że od zawsze miałam mega bolesne miesiączki) to nie pamiętam...

Kurczę to mnie pocieszylas [emoji36] cóż może nie będzie tak złe.. przez lata walki z endometrioza przywykłam do takich boli [emoji20] najważniejsze żeby faktycznie @ przyszła za trzy dni... chce jak najszybciej starać się o kolejny zarodek [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oni chyba sami nie wiedza czego chca...a cala złosc wyładowuja na nas....Ja już sama nie wiem... Ale dzisiejsze sytuacje trochę otworzyły mi oczy... chyba ostatnio za bardzo się starałam. A on jest bardzo nerwowy i przy tym bardzo dużo mówi czego nie powinien :( jest mi bardzo smutno... wrócił na weekend do domu i tak jeden dzień minął na ogromnych kłótniach .

Może spójrz na to w ten sposób ze przez takie kłótnie człowiek inaczej patrzy na sytuacje, pewne rzeczy stają się bardziej widoczne... wszystko się napewno ułoży czasem każdy ma gorszy dzień i wtedy kłótnie sypia się lawina. Tak czy inaczej najlepiej jak wyjaśnicie sobie wszystkie nieporozumienia i nie będziecie więcej do nich wracać. Głowa do góry !!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też ostatnimi czasy ciągle kłótnie u nas.Zamiast się cieszyć z ciąży i nadchodzącego największego szczęścia my ciągle kłótnie.Czasami mam.go dość,ale dziś gdy dzieli nas tyle kilometrów tęsknię niesamowicie i nie potrafię wyobrazić sobie bez niego zycia
Znam to doskonale.... Ale chwilami wydaje mi się ze jemu już tak nie zależy...
 
Może spójrz na to w ten sposób ze przez takie kłótnie człowiek inaczej patrzy na sytuacje, pewne rzeczy stają się bardziej widoczne... wszystko się napewno ułoży czasem każdy ma gorszy dzień i wtedy kłótnie sypia się lawina. Tak czy inaczej najlepiej jak wyjaśnicie sobie wszystkie nieporozumienia i nie będziecie więcej do nich wracać. Głowa do góry !!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie że do góry. .. co mnie nie zabije to wzmocni. Właśnie z synkiem oglądamy "krowy na wypasie" a mój m... mija nas.
Może jak przemysli wszystko to będzie wiedział o co mu chodzi i co się dzieje... ja odpuszczam. Czas na jego ruch i pobudzenie myślenia. To dwie strony mają się starać a nie jedna... i język też niech nauczy się trzymać za zębami. Dość ...
 
reklama
Do góry