reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny pytanie jest :happy: mam witaminy takie jak prenatal uno i folik a mąż był w aptece i pani mu poleciła dla kobiet w ciąży ASPARGIN. Wiecie czy można łączyć? Z tylu opakowania jest o wadach serca np ze pomaga ale co to ma do ciąży... ten lek to 17mg jonów magnezu i 54 jonów potasu. Poratujcie odpowiedzią :blink:

Ja biorę 2xdziennie aspargin + 1xmagnella (uzgodnione z dr) + prenatal uno :)
 
reklama
Na poprzedniego meila z watpliwosciami nie. Ale jak poprosilam czy moge miec wczesniej wyslane recepty i zalecenia to odpisal od razu zadzwonkl i receptki ida a na moj termin juz jest koniczyna wpisana;)
Ale mimo kombinacji jak tu zrobic zeby nie tracic cyklu i tak dupa bo od antybiotyku z kliniki musi minac 10 dni a pozatym musze sie wykurowac tak na tip top
B
 
Dziękuję kochane za miłe słowa.Jestem w ojczyźnie do mamy pojechałam odrazu z lotniska.Dzieki Bogu szybka reakcja taty nie pozwoliła dziadostwu sie rozprzestrzenic.Mozna powiedzieć że mama jest w pełni świadoma wszystkiego tylko kilka momentów nie pamięta.
Odetchnelam ...zmęczona całym długim dniem odpoczywam już w łóżku.Uffff

Kamień z serca:) Niech mama odpoczywa i szybko dochodzi do siebie.
 
Cześć, podczytuję Was od dłuższego czasu i bardzo pomagają mi Wasze historie. We wtorek miałam transfer 2 blastek z kd - 5AA i 2AB. To mój pierwszy transfer z KD
Wcześniej miałam dwa protokoły, po pierwszym nie zapłodniła się żadna komórka, przy drugim miałam 6 komórek ale zapłodniły się tylko 4. Do trzeciej doby przetrwały 3 z dużą fragmentacją. Podali mi 1- 5 komórkowy. Niestety nie udało się. Powodem do transferu z KD jest niskie AMH na poziomie 0.29 Wierzę, że teraz się uda, muszę wierzyć...
 
Dziewczyny, powracam do Was z kolejnymi wynikami. Tak jak pisalam wczesniej bylam w szoku majac wysoka bete ale i progesteron nie maly. Jak sie okazuje w 14dpt progesteron wynosil 177ng/ml a juz w 16dpt 225 ng/ml !!
Biore progesteron dwa razy dziennie od dnia transferu ale jak chyba wszystkie z Was...
 
100m to taki akurat domek... u nas też teraz problem z mieszkaniem. Bo mieszkamy z rodzicami , a dokładnie na górze a oni na dole. Chce przepisać dom ale zastanawiamy się czy nie lepiej pobudowac coś swojego...tylko to oczywiście też na kredyt

Ja mam ciężki charakter (po mamusi: ) dlatego mieszkanie razem odpada. Jak tylko osiągnęłam zdolność kredytową to kupiłam kawalerkę. Było ciężko ale nauczyło mnie to oszczędności. A jak po paru latach wprowadził się luby to było już ciasno, więc wybudowaliśmy dom. I teraz mam dwa kredyty hipoteczne w tym jeden we frankach :-D:-D:-D
 
Cześć, podczytuję Was od dłuższego czasu i bardzo pomagają mi Wasze historie. We wtorek miałam transfer 2 blastek z kd - 5AA i 2AB. To mój pierwszy transfer z KD
Wcześniej miałam dwa protokoły, po pierwszym nie zapłodniła się żadna komórka, przy drugim miałam 6 komórek ale zapłodniły się tylko 4. Do trzeciej doby przetrwały 3 z dużą fragmentacją. Podali mi 1- 5 komórkowy. Niestety nie udało się. Powodem do transferu z KD jest niskie AMH na poziomie 0.29 Wierzę, że teraz się uda, muszę wierzyć...

Cześć Ewa. Fajnie że dołączyłaś :)
Trzymam kciuki, żeby tym razem się udało:)
Kiedy robisz betę?
 
reklama
Popieram moj to juz nie raz powiedzial ze gadam o jednym. A kur.. o czym mam mowic w trakcie procedury tzn jego zdaniem to najlepiej jakbym nie mowila nic o podejsciu w trakcie podejscia. Trrzz i tu bym przypierdzielila normalnie z patelni :D:D
Dokładnie o czym innym gadac? To sie samo ciśnie na język. Oni naprawde maja inaczej a my z tym na codzień...
 
Do góry