reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tylko szkoda że kłótnia wcześniej musiała być...ehh życie, ale chyba wszyscy czasem się kłócą ,praWda ??
a jeśli chodzi o leczenie to się cieszę. W tym tygodniu ogarnę swoje badania, zakupie witaminki i ustale ramowy plan działania :)
Nie wazne, ze klotnia, wazne z jakim zakonczeniem ;) klocic sie trzeba od czasu do czasu, zeby dac upust emocjom. Ale ja np nie uznaje czegos takiego jak ciche dni :)
 
reklama
Dzieki za wszystkie dobre slowa[emoji173] jest mi bardzo przykro, juz sie troche wyplakalam, dzis mam zamiar strzelic jakiegos drinka. Dobrze ze zalozylam sobie plan dzialania na taka ewentualnosc. Skupie sie teraz na szybkim powrocie do zdrowia, dalej na pracy, a w miedzyczasie na egzaminach doktorskich i pisaniu pracy dr. Wczesniej planowalam pisac i bronic sie w ciazy, ale los pokazal, ze nie ma co robic az tak dalekosieznych planow. Uczelnie mam w Szczecinie, wiec mysle, ze mi to wraz z dojazdami na tyle skutecznie wypelni wolny czas, ze nie bedzie juz miejsca na myslenie o naszej stracie. Pewnie kiedys wrocimy po nasze mrozaczki, ale poki co nie mam sily myslec o kolejnym transferze.
Co nie zmienia faktu, ze za kazda z Was trzymam bardzo mocno kciuki! Pamietajcie, wszystkie bedziemy kiedys mamusiami [emoji173][emoji173]
No i z zupelnie innej beczki, ktoras z Was, leczacych sie w Novum, pytala czy nie odbieram naszego Dr jako nonszalanckiego. Byc moze mozna odebrac takie wrazenie przy pierwszyn kontakcie. Ale to jak sie dzisiaj zajebiscie wobec nas zachowal, swiadczy o nim mega mega dobrze. Naprawde ciesze sie, ze zajmowal sie nami taki dobry czlowiek i wspanialy lekarz. Nie zaluje zadnej zlotowki ani przejechanego kilometru w trakcie tej procedury.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuje za informacje. To super ze tak szybko. Myślałam ze z miesiąc będę wyczekiwać [emoji846] a cykl sztuczny - tak mi się wydaje [emoji846]
Jesli na estrofemie i bez owu to tak, sztuczny. Ale niektore dziewczyny czekaja troche dluzej, wiec nawet do tygodnia jesli bys nie dostala to nie ma sie jeszcze czym martwic
 
Ostatnia edycja:
Dzieki za wszystkie dobre slowa[emoji173] jest mi bardzo przykro, juz sie troche wyplakalam, dzis mam zamiar strzelic jakiegos drinka. Dobrze ze zalozylam sobie plan dzialania na taka ewentualnosc. Skupie sie teraz na szybkim powrocie do zdrowia, dalej na pracy, a w miedzyczasie na egzaminach doktorskich i pisaniu pracy dr. Wczesniej planowalam pisac i bronic sie w ciazy, ale los pokazal, ze nie ma co robic az tak dalekosieznych planow. Uczelnie mam w Szczecinie, wiec mysle, ze mi to wraz z dojazdami na tyle skutecznie wypelni wolny czas, ze nie bedzie juz miejsca na myslenie o naszej stracie. Pewnie kiedys wrocimy po nasze mrozaczki, ale poki co nie mam sily myslec o kolejnym transferze.
Co nie zmienia faktu, ze za kazda z Was trzymam bardzo mocno kciuki! Pamietajcie, wszystkie bedziemy kiedys mamusiami [emoji173][emoji173]
No i z zupelnie innej beczki, ktoras z Was, leczacych sie w Novum, pytala czy nie odbieram naszego Dr jako nonszalanckiego. Byc moze mozna odebrac takie wrazenie przy pierwszyn kontakcie. Ale to jak sie dzisiaj zajebiscie wobec nas zachowal, swiadczy o nim mega mega dobrze. Naprawde ciesze sie, ze zajmowal sie nami taki dobry czlowiek i wspanialy lekarz. Nie zaluje zadnej zlotowki ani przejechanego kilometru w trakcie tej procedury.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana bardzo mi przykro..mam podobną sytuację że słabo rosnąca beta-w poniedziałek wszystko będzie jasne... Życzę z całego serca, żeby kolejny transfer był już tym ostatnim. Ściskam!!!
 
Dzieki za wszystkie dobre slowa[emoji173] jest mi bardzo przykro, juz sie troche wyplakalam, dzis mam zamiar strzelic jakiegos drinka. Dobrze ze zalozylam sobie plan dzialania na taka ewentualnosc. Skupie sie teraz na szybkim powrocie do zdrowia, dalej na pracy, a w miedzyczasie na egzaminach doktorskich i pisaniu pracy dr. Wczesniej planowalam pisac i bronic sie w ciazy, ale los pokazal, ze nie ma co robic az tak dalekosieznych planow. Uczelnie mam w Szczecinie, wiec mysle, ze mi to wraz z dojazdami na tyle skutecznie wypelni wolny czas, ze nie bedzie juz miejsca na myslenie o naszej stracie. Pewnie kiedys wrocimy po nasze mrozaczki, ale poki co nie mam sily myslec o kolejnym transferze.
Co nie zmienia faktu, ze za kazda z Was trzymam bardzo mocno kciuki! Pamietajcie, wszystkie bedziemy kiedys mamusiami [emoji173][emoji173]
No i z zupelnie innej beczki, ktoras z Was, leczacych sie w Novum, pytala czy nie odbieram naszego Dr jako nonszalanckiego. Byc moze mozna odebrac takie wrazenie przy pierwszyn kontakcie. Ale to jak sie dzisiaj zajebiscie wobec nas zachowal, swiadczy o nim mega mega dobrze. Naprawde ciesze sie, ze zajmowal sie nami taki dobry czlowiek i wspanialy lekarz. Nie zaluje zadnej zlotowki ani przejechanego kilometru w trakcie tej procedury.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Kasiu, skup sie teraz na tym co dla Ciebie wazne, dobrze, ze masz plan B. Powodzenia na egzaminach i zycze bezstresowej obrony :) jak bedziesz gotowa to wrocisz po mrozaczki, poki co, jesli wiesz, ze potrzebujesz odpoczac to tak trzeba zrobic. Z czego robisz doktorat? :) No i oczywiscie mamy nadzieje, e nigdzie sie nie wybierasz, tylko zostajesz z nami!
 
Tylko szkoda że kłótnia wcześniej musiała być...ehh życie, ale chyba wszyscy czasem się kłócą ,praWda ??
a jeśli chodzi o leczenie to się cieszę. W tym tygodniu ogarnę swoje badania, zakupie witaminki i ustale ramowy plan działania :)
To nie wazne czasami trzeba i sie poklocic aby wyszlo piekne slonce :)
Najwazniejsze ze decyzja jest podjeta o kolejnym podejsciu
 
Kasiu, skup sie teraz na tym co dla Ciebie wazne, dobrze, ze masz plan B. Powodzenia na egzaminach i zycze bezstresowej obrony :) jak bedziesz gotowa to wrocisz po mrozaczki, poki co, jesli wiesz, ze potrzebujesz odpoczac to tak trzeba zrobic. Z czego robisz doktorat? :) No i oczywiscie mamy nadzieje, e nigdzie sie nie wybierasz, rylko zostajesz z nami!
Dzieki Asia [emoji4] chyba Wam kiedys wspominalam ze jestem chemikiem. I tak mi sie na starosc zachcialo doktoratu wlasnie z tematyki, ktora sie zajmuje w pracy, ogolnie sa to kleje do materialow samoprzylepnych, takich jak tasmy klejace, naklejki itp. Poznalam kiedys super Profesora z ZUT w Szczecinie, ktory jest pionierem w Pl w tej tematyce i sama nie wiem jak udalo mi sie zaczac doktorat w trybie indywidualnym (ze wzgl na odleglosc od uczelni i moja prace zawodowa). O tyle fajnie, ze podpisalam umowe z firma i moglam robic wszystkie badania w miejscu pracy w soboty [emoji4] wlasnie na szybko konczylam badania w grudniu, zeby nie musiec juz robic nic w laboratorium pozniej w czasie ciazy [emoji6] ale wyszlo jak wyszlo.
Was nie opuszcze nigdy!!! [emoji173] [emoji173] za bardzo sie uzaleznilam od tego naszego forum!
Gorsza sprawa, ze jestesmy w trakcie procedury kredytowej na hipoteke pod budowe domu (dla tej naszej wymarzonej rodziny). Za 2-4 tyg bedziemy miec ostateczne odpowiedzi z trzech bankow jaka mamy zdolnosc i jakie warunki nam proponuja. Ale zaczelismy sie dzis zastanawiac czy jest sens budowac dom. Dla naszej dwojki i kota wystarczy te 40m w bloku ktore juz mamy. Dorosle zycie jest pelne trudnych decyzji.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana bardzo mi przykro..mam podobną sytuację że słabo rosnąca beta-w poniedziałek wszystko będzie jasne... Życzę z całego serca, żeby kolejny transfer był już tym ostatnim. Ściskam!!!
Megi to ze u mnie tak sie skonczylo wcale nie znaczy ze u Ciebie bedzie podobnie. Kazdy organizm i kazda sytuacja jest inna. Pamietaj o tym i nie trac nadzieji! Calym sercem jestem za szczesliwym obrotem sprawy w przypadku Twojej ciazy [emoji173] badz dzielna [emoji9]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry