reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Masz słaba rosnąca betę?? Pytam się bo nie doczytałam, przepraszam :( a widzę że zamiar się cieszyć masz wątpliwości
Hym bete robilam 4 razy poczynajac od 9dpt i rosnie narazie w sumie orawidlowo ale te "plamienia" od luteiny mnie nie pokoja jak ja aplikuje to na tym aplikatorze zawsze jest taka plama kawt z mlekiem
 
reklama
Brzuch mnie czasembtez boli, nie ciagle czasem zakuje, pare razy wieczorem mnie bardzo balał jakby jajniki, skurcze ? Hym - ja nie wiek co to jest w sensie jak je rozpoznac :p wiec chyba bym i tak nie rozpoznala czy to skurcz czy bol czy kłocie ;ppp
 
Dzieki Asia [emoji4] chyba Wam kiedys wspominalam ze jestem chemikiem. I tak mi sie na starosc zachcialo doktoratu wlasnie z tematyki, ktora sie zajmuje w pracy, ogolnie sa to kleje do materialow samoprzylepnych, takich jak tasmy klejace, naklejki itp. Poznalam kiedys super Profesora z ZUT w Szczecinie, ktory jest pionierem w Pl w tej tematyce i sama nie wiem jak udalo mi sie zaczac doktorat w trybie indywidualnym (ze wzgl na odleglosc od uczelni i moja prace zawodowa). O tyle fajnie, ze podpisalam umowe z firma i moglam robic wszystkie badania w miejscu pracy w soboty [emoji4] wlasnie na szybko konczylam badania w grudniu, zeby nie musiec juz robic nic w laboratorium pozniej w czasie ciazy [emoji6] ale wyszlo jak wyszlo.
Was nie opuszcze nigdy!!! [emoji173] [emoji173] za bardzo sie uzaleznilam od tego naszego forum!
Gorsza sprawa, ze jestesmy w trakcie procedury kredytowej na hipoteke pod budowe domu (dla tej naszej wymarzonej rodziny). Za 2-4 tyg bedziemy miec ostateczne odpowiedzi z trzech bankow jaka mamy zdolnosc i jakie warunki nam proponuja. Ale zaczelismy sie dzis zastanawiac czy jest sens budowac dom. Dla naszej dwojki i kota wystarczy te 40m w bloku ktore juz mamy. Dorosle zycie jest pelne trudnych decyzji.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Szczerze mówiąc musicie podjąc sami tą decyzję - my kupilismy duże mieszkanie, żeby dzieci miały swoje pokoje, żeby nie spać w salonie itp ale już 5 rok mija jak się wprowadziliśmy i co... w jednym pokoju "mieszkają" rowery, a drugi pełni rolę "pralnio-suszarni" :p a mogliśmy wziąć mniejszy kredyt, może udałoby się to dziadostwo wcześniej spłacić, może byłaby teraz mniej nerwowa sytuacja finansowa, ale tego przecież nikt nie mógł przewidzieć.
 
Dokładnie , a powiedz jak znosilas stymulację , punkcję itd ?
Zniosłam bardzo dobrze. Dawki leków miałam duże bo 375 jajek urosło dużo, ale nic mi nie było. Po punkcji plamiłam troche, po narkozie czulam sie też dobrze i wracałam do domu 200km. Nie bolał mnie brzuch ani nic. Ogólnie zAdziwiająco dobrze. Zaufałam lekarzowi o odroczeniu i w sumie dobrze wyszło.
 
Megi to ze u mnie tak sie skonczylo wcale nie znaczy ze u Ciebie bedzie podobnie. Kazdy organizm i kazda sytuacja jest inna. Pamietaj o tym i nie trac nadzieji! Calym sercem jestem za szczesliwym obrotem sprawy w przypadku Twojej ciazy [emoji173] badz dzielna [emoji9]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziekuje. Staram się być dzielna, ale dzisiaj jakos dziwnie mnie brzuch boli... miłej soboty, napij się dzisiaj dobrego winka i uszy do góry!!! :)
 
Dzieki Asia [emoji4] chyba Wam kiedys wspominalam ze jestem chemikiem. I tak mi sie na starosc zachcialo doktoratu wlasnie z tematyki, ktora sie zajmuje w pracy, ogolnie sa to kleje do materialow samoprzylepnych, takich jak tasmy klejace, naklejki itp. Poznalam kiedys super Profesora z ZUT w Szczecinie, ktory jest pionierem w Pl w tej tematyce i sama nie wiem jak udalo mi sie zaczac doktorat w trybie indywidualnym (ze wzgl na odleglosc od uczelni i moja prace zawodowa). O tyle fajnie, ze podpisalam umowe z firma i moglam robic wszystkie badania w miejscu pracy w soboty [emoji4] wlasnie na szybko konczylam badania w grudniu, zeby nie musiec juz robic nic w laboratorium pozniej w czasie ciazy [emoji6] ale wyszlo jak wyszlo.
Was nie opuszcze nigdy!!! [emoji173] [emoji173] za bardzo sie uzaleznilam od tego naszego forum!
Gorsza sprawa, ze jestesmy w trakcie procedury kredytowej na hipoteke pod budowe domu (dla tej naszej wymarzonej rodziny). Za 2-4 tyg bedziemy miec ostateczne odpowiedzi z trzech bankow jaka mamy zdolnosc i jakie warunki nam proponuja. Ale zaczelismy sie dzis zastanawiac czy jest sens budowac dom. Dla naszej dwojki i kota wystarczy te 40m w bloku ktore juz mamy. Dorosle zycie jest pelne trudnych decyzji.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana, powiem Ci tyle... 2 lata temu zaczęliśmy budowę, rok już mieszkamy i po stokroć było warto! Było ciężko, miałam momenty zwątpienia, koszty kredytu i utrzymania nieporównywalne ale w 50m się dusiliśmy, a mieć swój ogród, wypić tą kawę na tarasie... bezcenne. Powoli już wykańczamy i nawet jeśli nie doczekamy się dzieci, to i tak kocham nasz dom, nawet z tymi dwoma pustymi pokojami. My mamy dom na wsi, tutaj nawet szaro bura jesień jest piękna... chyba że nie lubicie grzebać w ziemi, majsterkować, nie macie czasu, wtedy może faktycznie lepiej odpuścić...
 
Zniosłam bardzo dobrze. Dawki leków miałam duże bo 375 jajek urosło dużo, ale nic mi nie było. Po punkcji plamiłam troche, po narkozie czulam sie też dobrze i wracałam do domu 200km. Nie bolał mnie brzuch ani nic. Ogólnie zAdziwiająco dobrze. Zaufałam lekarzowi o odroczeniu i w sumie dobrze wyszło.
No to super , mam nadzieję że i u mnie wszystko się dobrze potoczy ..
 
reklama
Kochane moje niestety nie tym razem. Puste jajo plodowe. Przyczyna-genetyka, mam odstawic leki i czekac na krwawienie, lekarz liczy ze obejdzie sie bez zabiegu.
Bardzo Wam dziekuje za kazde mile slowo i wsparcie, ktore od Was dostalam. Jestescie super [emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
O nie... bardzo mi przykro. Wierzyłam cały czas i mocno trzymałam kciuki :-*
 
Do góry