reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, u mnie beta HCG w 16 dpt wynosi az 1036. Obawiam sie ze cos jest nie tak bo max na 4 tydzien ciazy w tabelce z laboratorium jest 720. Slyszeliscie o zasniadzie groniastym i wysokiej becie przy nim?

Beta jest bardzo ładna i pięknie rośnie. Wydaje mi się, że jak na 16dpt jest całkiem "normalna" i cieszylabym się, że wszystko idzie w dobrą stronę :). Poza tym wydaje mi się,że raczej w 5 tygodniu jestes. Którego dnia cyklu miałaś transfer?
 
reklama
Zegarynka,.... ja też czekam na wyniki pierszej próby. Wiem, że to cios dla każdego dla mnie pewnie też będzie jeśli się nie uda. Ale głowa do góry, upij sie, idź na zakupy i do dzieła. Druga próba przed tobą !!!
Alicja_123 wszystko będzie dobrze 3mam kciuki

Mam nadzieje ze przede mną [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, u mnie beta HCG w 16 dpt wynosi az 1036. Obawiam sie ze cos jest nie tak bo max na 4 tydzien ciazy w tabelce z laboratorium jest 720. Slyszeliscie o zasniadzie groniastym i wysokiej becie przy nim?
Alusia, od bety wartosci tysiac do takich ciezkich chorob jak zasniad groniasty jest ogromna przepasc. Przeciez przed ivf badaja kazda z nas na wszystkie mozliwe sposoby. Naprawde sadzisz, ze nie wykrytoby przed procedura chocby symptomow tak powaznej choroby? Nie stresuj sie Dziewczyno, tylko ciesz pieknym wynikiem.
Bo on oznacza, ze Twoj maluch sie ma super, a byc moze beda nawet dwa maluszki [emoji4] zaczekaj spokojnie na konsultacje z lekarzem i dbaj o siebie [emoji8] wiecej optymizmu Kochana [emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Laski ,nie poddawac sie!!!!!! (teraz ja zaczynam z wykrzyknikami):D:D:D
czy to byl pierwszy czy 5 negatywny , wyplakac sie staremu w rekaw;)wypic czerwone wino na endo,podjesc lodami jako antydepresantami, cyca do przedu, korone poprawic i dalej planowac. Nie stac w miejscu:)bo to najgorsze. Popatrzcie na kalendarze ,kiedy i co mozecie dzialac .Pomyslcie nad suplementami,,ewentualnymi badaniam ,albo poswiecie ten czas na pozbycie sie paru kilo. Plan B musi byc;););)I nie obwiniajcie sie ,czasami tak jest. Loteria. To se pogadalam:p
 
Dziewczyny wynik in vitro to zawsze niewiadoma, to jest jakas szansa podobnie jak totek. U mnie w otoczeniu w grudniu podchodzily 2 znajome, Obie po 28 lat obie pierwsze proby i klops. Nie ma sie za co obwiniac trzeba walczyc
 
Misis188 a nie sadzisz ze inne dziewczyny maja ja wyzsza? Przejrzalam neta i wydaje mi sie ze 20-30tys na tym etapie to takie minimum [emoji52] spotkalam sie nawet z dziewczyna ktora w 33 dpt w ciazy pojedynczej miala 58tys.
Stad moja sceptyczna reakcja

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mysle ze nie ma co porównywać do innych tylko zeby przyrost był prawidlowy. Z tego co kojarzę to masz w poniedzialek.wizyte ale ja bym byla dibrej mysli
 
reklama
Do góry