reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witajcie kochane.Dzis mój dzień zaczął się okropnie zadzwonił mój tata że z mama coś dzieje się nie tak.Zapomina nie odpowiada na pytania jak do niej zadzwoniłam to chyba nawet mnie nie poznała i cal czas mówiła że nie wie.Teraz jest w szpitalu.Jutro lecę do Pl i tu moje pytanie.Jutro zaczyna mi się 6 miesiąc jak narazie bezproblemowej ciazy czuje sie dobrze brzuch nie boli i dzidzius sie rusza.Jak myślicie czy lot mi nie zaszkodzi?nie mam czasu i możliwości zadzwonić do lekarza.Echorafie 2 trymestru mam na 26 luty jeśli do tej pory nie wrócę zrobię w Pl i przetłumacze.

Życzę zdrowia dla mamy. Choroba bliskich to zawsze stresujące wydarzenie, więc bądź dobrej myśli i staraj się nie denerwować.

Dziewczyny moja beta w 6 dpt 5 dniowej blastocysty wynosi 2
:frown: Progesteron też bardzo spadł. Nie udało się...

Na wszelki wypadek powtórz za dwa dni. Różne cuda się zdarzały ✊.

Wracam do domu po transferze. Widzialam moje 2 Kurczaki 8A na ekranie
emoji7.png
dr Mercik rzeczywiscie bardzo delikatnie przeprowadza transfer.

Dziewczyny mam pytanie. Po co sie po transferze dalej bierze estrofem? Myslalam ze on tylko na endometrium jest...
I czy dawka 2×1 estrofemu nie jest za mala? Bo poczatkowo mialam w planach na rozpisce niby brac 3x1 ale jak zobaczyli w 9dc ze endo u mnie ladnie rosnie to kazali 2×1...

I jeszcze pytanko czy te estrofemy, duphastony i encortony mozna brac na raz czy powinnam robic przerwy pomiedzy?

Kurcia zaciskaj nóżki i niczym się nie martw:) Leki możesz brać razem, byle o regularnych porach i w równych odstępach.

@Viki90
@Mama151116
@zegarynka
Przykro mi :(

@chlopkers ✊ za jutrzejszą wizytę:)
 
@goffa13 jedz do mamy... będziesz spokojniejsza. Ale pamiętaj że masz maleństwo w brzuszku więc staraj się spokojniej do tego podchodzić...wiem że ciężko z tym będzie, pomyśl ze skutki udaru na początku wyglądają nie zbyt dobrze ale z czasem on ustępuje i rehabilitacja pozwalają wrócić do formy sprzed udarem.
 
@goffa13 jedz do mamy... będziesz spokojniejsza. Ale pamiętaj że masz maleństwo w brzuszku więc staraj się spokojniej do tego podchodzić...wiem że ciężko z tym będzie, pomyśl ze skutki udaru na początku wyglądają nie zbyt dobrze ale z czasem on ustępuje i rehabilitacja pozwalają wrócić do formy sprzed udarem.
Już trochę ochlonelam i jestem spokojniejsza.Wierze ze jak jutro mnie zobaczy to będzie jedno z najlepszych lekarstw dla niej.
 
reklama
Do góry