reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, u mnie beta HCG w 16 dpt wynosi az 1036. Obawiam sie ze cos jest nie tak bo max na 4 tydzien ciazy w tabelce z laboratorium jest 720. Slyszeliscie o zasniadzie groniastym i wysokiej becie przy nim?
 
Dziękuje [emoji846]wiem to nie koniec świata tosz to pierwsza próba dopiero [emoji846]dziewczyny tu próbują po tyle razy... gorzej ze ja nie wiem ile będę czekać na koleją swoją próbę i to trochę przykre [emoji20]
Niestety to nie jest łatwa przygoda tyle że później się o niej nie pamięta a na dziecko nie krzyczysz,nie karcisz tylko patrzysz się codziebnie jak na cud. Aneett masz już wyniki? Kurcia kciuki zaciśnięgte. Elassii na twoim miejscu startowałabym od razu ciąża pozamaciczna to napraede w tym całym nieszczèściu dobry znak.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, u mnie beta HCG w 16 dpt wynosi az 1036. Obawiam sie ze cos jest nie tak bo max na 4 tydzien ciazy w tabelce z laboratorium jest 720. Slyszeliscie o zasniadzie groniastym i wysokiej becie przy nim?
Alicja, a slyszalas o tym ze pojedyncze zarodki lubia sie dzielic i sa z tego blizniaki❤️❤️Nie mysl od razu o najgorszym, 80%z nas dalo by sie pochlastac za taka bete.Piekny wynik.
 
Kochana jesteś! Dzięki za te słowa :* Ten pierwszy raz pewnie boli najbardziej, bo człowiek z taką wiarą podchodzi, że to na pewno on zasili grono tych, którym się udało za pierwszym podejściem... No ale masz rację, może za szybko się poddałam, teraz czekam na telefon a we wtorek 3 weryfikacja. Mój mąż jest mimo wszystko dobrej myśli.



Tulę mocno :hmm:

Dziewczyny, jaką trzeba zrobić przerwę między transferami? Bo pewnie tak raz za razem nie można? Mamy jeszcze w razie czego 2 mrozaki...
My po nieudanym pierwszym transferze podeszlismy odrazu w kolejnym cyklu do kolejnego transferu. Też mieliśmy 2 mrozaki i wzięliśmy oba. Teraz leżą i śpią koło mnie i maja skończone dwa miesiące [emoji7]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekuje dziewczyny za slowa otuchy !!! Dam Wam znac, jak sie sytuacja rozwija. Czekam jeszcze Na wyniki progesteronu, ktory tez ostatnio byl ultra wysoki. Eh za niski zle, za wysoki tez zle ! Ot zycie...
 
reklama
Zegarynka,.... ja też czekam na wyniki pierszej próby. Wiem, że to cios dla każdego dla mnie pewnie też będzie jeśli się nie uda. Ale głowa do góry, upij sie, idź na zakupy i do dzieła. Druga próba przed tobą !!!
Alicja_123 wszystko będzie dobrze 3mam kciuki
 
Do góry