reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wracam do domu po transferze. Widzialam moje 2 Kurczaki 8A na ekranie[emoji7] dr Mercik rzeczywiscie bardzo delikatnie przeprowadza transfer.

Dziewczyny mam pytanie. Po co sie po transferze dalej bierze estrofem? Myslalam ze on tylko na endometrium jest...
I czy dawka 2×1 estrofemu nie jest za mala? Bo poczatkowo mialam w planach na rozpisce niby brac 3x1 ale jak zobaczyli w 9dc ze endo u mnie ladnie rosnie to kazali 2×1...

I jeszcze pytanko czy te estrofemy, duphastony i encortony mozna brac na raz czy powinnam robic przerwy pomiedzy?
Kciuki kochana za piekne kurczaczki ✊✊❤️❤️ Niech zostana z Toba na kolejne nudne miesiace ciazy.
 
Dziewczyny kurcze moje wyniki bez szalu [emoji52]
32dpt i beta 11957
(w 24dpt byla 2760),
progesteron 132.
No ale najwazniejsze co powie Doktor po jutrzejszym usg.
Takze trzymajcie prosze kciuki

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Teraz to juz tylko usg prawde Ci powie. Trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte ✊✊
 
reklama
Zegarynka bardzo mi przykro, ale pamiętaj najtrudniejsze czyli podjęte decyzje macie za sobą a teraz trzeba próbować...próbować i do upadłego próbować. Jesteś młodziutka, spokojnie, za którymś razem się uda.

Dziękuje [emoji846]wiem to nie koniec świata tosz to pierwsza próba dopiero [emoji846]dziewczyny tu próbują po tyle razy... gorzej ze ja nie wiem ile będę czekać na koleją swoją próbę i to trochę przykre [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry