reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png
nie puszczamy za wgryzanie się kropkw w nowe 9 miesięczne domki mamuś :*
emoji173.png


Luty to miesiąc miłości, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :*

Shake it up baby, twist and shout
Będzie sie działo


Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2018-02-08 gosia321 podglądanie jajek w trakcie stymulacji
2018-02-08 Aguleczka29 wizyta u ginekologa prowadzącego
2018-02-08 chlopkers wizyta pęcherzykowa

2018-02-09 Barburka wizyta serduszkowa <3
2018-02-09 Megi1985@ podglądanie jajek w trakcie stymulacji
2018-02-12 Kurcia wizyta przed crio
2018-02-13 encka86 badania prenatalne I trymestru
2018-02-13 zylwia usg 1 trymestru
2018-02-13 shaggy wizyta serduszkowa <3
2018-02-19 PaulinkaP podglądanie jajek przed crio
2018-02-27 Aguleczka29 USG połówkowe, badania prenatalne
2018-02-27 RedHotChiliPepper28 podglądanie maluszka <3
2018-02-28 monik91 USG połówkowe, badania prenatalne
2018-03-02 hope322 USG połówkowe, badania prenatalne
2018-03-02 Oczekiwanie2017 podglądanie maluszka <3
2018-03-02 zylwia podglądanie maluszka <3
2018-03-12 RedHotChiliPepper28 badania prenatalne I trymestru
2018-04-05 meg86 termin porodu
2018-04-09 oczekująca2790 termin porodu
2018-04-10 ludek termin porodu
2018-05-06 Evelin83 termin porodu
2018-06-13 jasani termin porodu
2018-07-01 Peugeotka36 termin porodu
2018-07-08 Aguleczka29 termin porodu
2018-07-16 hope322 termin porodu
2018-08-04 Weronika63 termin porodu
2018-08-27 encka86 termin porodu
2018-09-22 RedHotChiliPepper28 termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jakobsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję
 
reklama
@gosia321 kciuki za jajca! ✊✊ niech rosną dorodne A później pięknie się zapładniaja ❤✊
@Aguleczka29 ✊ !! Niech maleństwo dalej pięknie rośnie ❤ a mamusia niech później nakarmi pysznym pączkiem z okazji Tłustego Czwartku :D
@chlopkers ✊✊✊ za Twoje maleństwo! Mamy nadzieję, że przyniesiesz nam dobre wiadomości ✊✊✊❤ jesteśmy z Tobą!! ✊

MIŁEGO DNIA KOCHANE :*
I pysznych tłustych pączków! :D wcinajcie i sobie na żałujcie !
My dziś zaliczyliśmy 2 oponki o 3.30 bo burczało w brzuszku ! :p :D
 
Moja mama- nawet po wizycie serduszkowej ( pomimo 7 ciąż poronionych do 6tc) , która już była sukcesem , powtarzała by się nie cieszyć. Zakończyłam 1trymestr i nadal słyszę , że mam nic nie kupować bo nie wiadomo co to będzie. 17tc a ja słyszę , że mam nawet symbolicznie spioszkow nie kupować bo to za wcześnie.
I tak zamiast cieszyć się ciąża cały czas myślę o zagrożeniach i o tym co może się stać.
A ja chce być jak inne szczęśliwe kobiety , kupować drobiazgi i czerpać radość. A moja rodzicielka jak taka wiedźma pełna zabobonow mi ta radość odbiera.
Nie bądź taka , ciesz się od pierwszego dnia ! Nie pozwól by zabobony i strach odebrały Ci radość .
Jutro kupię spioszki !!!!

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
O rany, Chocolateri, to najlepiej nic jej nie mów o swoich małych przyjemnościach. Nie żeby się kryć ze wstydu czy coś ale żeby zwyczajnie nie odbierała ci radości. Nie poruszaj tego tematu z nią i tyle. A teraz jest inaczej i będzie i sczeniaki do samego końca ! Śpioszki śpioszkach ale buciki... musisz koniecznie nabyć maleńkie buciki dla swojego tuptusia :)
 
Mam. [emoji85] godz 2:49 A ja nie spie. Leżę z nogami do góry. Brzuch mi dzisiaj daje popalić. Tak jak ustaly mdłości tak się jazda z bólem podbrzusza zaczęła. Czuje jak mi się wszystko rozciąga , mam wrażenie że na brzuchu mi skóry zabraknie. Jeden z maluchów mi na coś uciska [emoji85]
Zaczynam kupować ... co ma być to będzie najwyżej będę mieć pamiątkę [emoji173][emoji173]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie ze będziesz mieć pamiątkę. Za 20 lat jak ci potomstwo na studia powędruje. O innych opcjach nie myśl.

A robisz echo serca?bo jeśli tak to jakoś nie długo chyba
 
Przez leki ktore bierzemy to nasz organizm na prawdę wariuje. Ja miałam 7 transferów. Przy pieciu, juz od od 6 dpt zaczynal mnie pobolewac brzuch okresowo, przt jednym który skonczyl sie ciaza biochemiczna nie bolało mnie kompletnie nic a po tym ostatnim transferze oprocz ciągnięcia w pachwinach mialam bole okresowe jakby tylko slabsze i one były jak chodzilam i 6 dpt rano tak mnie dziwnie w dole zabolalo i, sobie pomyslalam ze zarodek sie wlasnie wgryza i tak pewno bylo tak ze objawy moga byc na prawde różne i mozemy nie czuc nic, moze nas bolec akw to moim zdaniem wszystko wpływ lekow. Ale bierz dalej leki i powtorz bete za 2 dni. A powiedz mi czy mialas embrioglue przy transferze, co z intralipiden?
Nie wiem co to intralipid :) embrioglue nie mialam, ale teraz sie zastanawiam nad nim. Mialam podana kroplowke Z tractocile przed i po transferze.
 
Moja mama- nawet po wizycie serduszkowej ( pomimo 7 ciąż poronionych do 6tc) , która już była sukcesem , powtarzała by się nie cieszyć. Zakończyłam 1trymestr i nadal słyszę , że mam nic nie kupować bo nie wiadomo co to będzie. 17tc a ja słyszę , że mam nawet symbolicznie spioszkow nie kupować bo to za wcześnie.
I tak zamiast cieszyć się ciąża cały czas myślę o zagrożeniach i o tym co może się stać.
A ja chce być jak inne szczęśliwe kobiety , kupować drobiazgi i czerpać radość. A moja rodzicielka jak taka wiedźma pełna zabobonow mi ta radość odbiera.
Nie bądź taka , ciesz się od pierwszego dnia ! Nie pozwól by zabobony i strach odebrały Ci radość .
Jutro kupię spioszki !!!!

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie to nie zabobony i strach, tylko przeszłam poronienie na późnym etapie. Tak mam i nie będę myśleć wbrew sobie, bo się nie da :)
 
Moja mama- nawet po wizycie serduszkowej ( pomimo 7 ciąż poronionych do 6tc) , która już była sukcesem , powtarzała by się nie cieszyć. Zakończyłam 1trymestr i nadal słyszę , że mam nic nie kupować bo nie wiadomo co to będzie. 17tc a ja słyszę , że mam nawet symbolicznie spioszkow nie kupować bo to za wcześnie.
I tak zamiast cieszyć się ciąża cały czas myślę o zagrożeniach i o tym co może się stać.
A ja chce być jak inne szczęśliwe kobiety , kupować drobiazgi i czerpać radość. A moja rodzicielka jak taka wiedźma pełna zabobonow mi ta radość odbiera.
Nie bądź taka , ciesz się od pierwszego dnia ! Nie pozwól by zabobony i strach odebrały Ci radość .
Jutro kupię spioszki !!!!

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

I bardzo slusznie - kupuj. Musisz wierzyc, ze wszytsko bedzie dobrze. Poza tym 17tydz to czas najwyzszy na zakupy [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam. [emoji85] godz 2:49 A ja nie spie. Leżę z nogami do góry. Brzuch mi dzisiaj daje popalić. Tak jak ustaly mdłości tak się jazda z bólem podbrzusza zaczęła. Czuje jak mi się wszystko rozciąga , mam wrażenie że na brzuchu mi skóry zabraknie. Jeden z maluchów mi na coś uciska [emoji85]
Zaczynam kupować ... co ma być to będzie najwyżej będę mieć pamiątkę [emoji173][emoji173]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Oczywiscie, ze kupuj i ciesz sie ciaza❤️Ma sie cos stac to i tak sie stanie, bez wzgledu na spioszki czy inne rzeczy. Tym wiecznym strachem napedzacie depresje i zero radosci z ciazy. A to nie tak ma byc
 
reklama
Mam. [emoji85] godz 2:49 A ja nie spie. Leżę z nogami do góry. Brzuch mi dzisiaj daje popalić. Tak jak ustaly mdłości tak się jazda z bólem podbrzusza zaczęła. Czuje jak mi się wszystko rozciąga , mam wrażenie że na brzuchu mi skóry zabraknie. Jeden z maluchów mi na coś uciska [emoji85]
Zaczynam kupować ... co ma być to będzie najwyżej będę mieć pamiątkę [emoji173][emoji173]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja o 3 jadlam bułkę choc mialan straszna ochote na cheesburgera z McDonalda. Wien ze tam jest świństwo, ja tam nie jem, za czasow dzieciecych sie jadlo w macdonaldzie ale sie mi chciało strasznie
 
Do góry