reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@dżoasia żadne słowa nie są w stanie Ciebie teraz pocieszyć....ja o tym wiem doskonale miesiąc temu widziałam pecherzyk i miałam nadzieję ze za 9 miesięcy będę znowu mama.... więc teraz z doświadczenia będę wiedzieć ze pecherzyk nie oznacza ciąży :(
jesteś silna i dasz radę ...Ale prawda jest taka że teraz będzie okres płaczu i żalu. Przez to tylko mąż będzie w stanie pomoc Ci przejść. Na nas oczywiście też możesz liczyć:*
 
Moje serce rozpadlo sie na milion kawalkow...
Pojechalam wieczorem na bete bo cos mi jednak nie dawalo spokoju... wynik... 55
Boze dlaczego znowu dales nadzieje i tak szybko odebrales...
Nie chce mi sie zyc
:growl::szok::realmad: nie wierze Asia nie wierze czemu wciaz cie to spotyka Brak mi slow Boze gdzie jest twoja sprawiedliwosc :(
Przykro mi kochana
 
reklama
Ale już odpuściłam z nerwami! Uważam do końca ! Mój twierdzi ze jak robiłam pare mc temu s teraz to pokazuje to samo! Ja coś tam widze on chyba ślepy! Musze kupić mu okulary
Ja robiłam dlatego ten co pisze ciąża lub brak ciąży żeby nie doszukiwać się tej kreski.Ale na twoim teście ładnie ja widać wierzę że będzie dobrze.
 
Do góry