reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moje serce rozpadlo sie na milion kawalkow...
Pojechalam wieczorem na bete bo cos mi jednak nie dawalo spokoju... wynik... 55
Boze dlaczego znowu dales nadzieje i tak szybko odebrales...
Nie chce mi sie zyc
Strasznie mi przykro;( ale nie poddawaj się to jest maraton A nie krótko dystansowy bieg. Musimy walczyć prędzej czy później się uda. Powinnaś jechać od tego imunoliga I zrobić to co mówił może to pomoże A nie zaszkodzi żebyś nie przechodziła przez ten stres poraz kolejny.
 
reklama
Moje serce rozpadlo sie na milion kawalkow...
Pojechalam wieczorem na bete bo cos mi jednak nie dawalo spokoju... wynik... 55
Boze dlaczego znowu dales nadzieje i tak szybko odebrales...
Nie chce mi sie zyc
Nie wiem co mam napisac.... nie ma takich slow zeby Cie pocieszyc. Tak strasznie mi przykro ze taka krzywda Cie spotyka...
 
Dzieki dziewczyny za rady. O zmianie kliniki mysle, mam juz cos na oku, ale w tej mam jeszcze jednego mrozaka. Nie bede juz kombinowac z jego przenoszeniem.bo to na pewno dodatkowy koszt i za duzo zachodu. Moze wymysle jakis nowy plan na to ostatnie podejscie, jak nie to podejde na samym minimum czyli progesteron i estradiol, moze ewentualnie heparyna, bez cudow. Obczaje terminy do Sydora, moze wysepie od niego intralipid, zobacze.
Dobrze wiecie, ze sie z tego wylize, musze...

Tylko qrwa najgorsze jest to, ze za kazdym razem dostaje co najmniej podwojnego kopa w dupsko, za kazdym razem jak.jest ****.wo to jednak pojawia sie nadzieja tylko po to zeby zaraz znowu dac mi w pysk... za co ja sie pytam... co ja takiego zrobilam...

Asiu nie możesz się obwiniać. Niedawno i ja przechodziłam taka tragedie. Dobrze że się wyplakalas , emocji nie wolno hamować. Ja wyłam tak ,że myślałam że zawału dostanę. Tylko że ja, od razu miałam świadomość że kolejnego podejścia nie bedzie i dlatego rozpacz była podwojna. Oczywiście finansowo tez jesteśmy spłukani . Asiu jesteś młoda i jezeli masz jeszcze szanse to z niej skorzystaj. Czytalam że wiele już w życiu przeszlas. Mnie uspakaja świadomość, że gdzieś tam czeka na mnie jakieś dzieciątko. Życzę Ci z całego serca żeby spełniło się Twoje marzenie i żebyś nigdy nie zatraciła tej siły,którą masz.
 
reklama
@dzoasia Asiu genetyka to jedno ale faktycznie zastanów się nad zmianą kliniki, nie dlatego że ta jest zła ale nowy lekarz może będzie miał nowe spostrzeżenia, świeże podejście. Wiem co przezywasz i cholernie mi przykro. Pamiętaj, że jesteśmy zawsze kiedy będzie Ci źle.

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
Ja też tak uważam może warto zasięgnąć nowej opinii polecam Ci Gymcentrum w Katowicach dr grettko lub Czerwińska. Ja po nieudanym leczeniu przeniosła się do nich z macierzyństwa.
 
Do góry