reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Immunologia, nadczynność kor nadnerczy i nadkrzepliwosc.
Badania zlecone przez lekarza na podstawie mojej historii , wszystkie robione prywatnie bo w Pl nie jestem ubezpieczona.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
A w jakim badaniu Ci wyszła ta nadczynność kor nadnerczy i jaki lek na to dostalas po transfwrze? Pytam bo ja jak Ty zawsze w 7 tyg ciazy ronie

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn które chorują na tarczyce, hashimoto jakie badania robi się w ciąży mam wizytę u endokrynolog i chciałabym iść z wynikami samo tsh wystarczy czy coś jeszcze?
 
Mam pytanie do dziewczyn które chorują na tarczyce, hashimoto jakie badania robi się w ciąży mam wizytę u endokrynolog i chciałabym iść z wynikami samo tsh wystarczy czy coś jeszcze?
Mozesz caly panel zrobic - ft3, ft4, anty-tpo i anty-tg. Ja nie mam hashi i nie wiem jak to sie doklatnie leczy ale to sa te badania, ktore sie powinno zrobic do zdiagnozowania.
 
Dziewczyny dzisiaj dzwoniłam dzisiaj do prof. We wtorek jadę na wizytę do kliniki. Będzie to 12 dzień cyklu i ma obserwować owulację. Zasugierował, żebyśmy podchodzili od razu do transferu z mrożonek jeśli wszystko będzie dobrze. Czy to nie za szybko od razu w następnym cyklu podchodzić po nieudanej próbie??
 
Dziewczyny dzisiaj dzwoniłam dzisiaj do prof. We wtorek jadę na wizytę do kliniki. Będzie to 12 dzień cyklu i ma obserwować owulację. Zasugierował, żebyśmy podchodzili od razu do transferu z mrożonek jeśli wszystko będzie dobrze. Czy to nie za szybko od razu w następnym cyklu podchodzić po nieudanej próbie??
Ja bym nie czekala:) tym bardziej, ze to bedzie cykl naturalny, wiec nie.bedziesz w siebie pakowac.lekow dodatkowo. Ale jest niestety opcja, ze po cyklu z punkcja bedziesz teraz.miec cykl bezowulacyjny, tak sie czasem po prostu zdarza. Tylko nie pamietam, czy ty teraz jestes swiezo po punkcji:)
 
Mam pytanie do dziewczyn które chorują na tarczyce, hashimoto jakie badania robi się w ciąży mam wizytę u endokrynolog i chciałabym iść z wynikami samo tsh wystarczy czy coś jeszcze?
Moj ginekolog ma też specjalizacje z endokrynologii i robilam narazie tylko tsh. Mam hashimoto i przed ciaza nie bralam żadnych leków na tarczyce, bo mialam dobre wyniki. Wczoraj bylam na wizycie i tsh 1.3 w ciazy blizniaczej w 9 tc :) Lekarz sam sie zdziwil, że taki dobry wynik :) chociaz na nastepna wizyte zrobie tsh, ft3, ft4 dla własnego spokoju :)
 
reklama
Do góry