reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@dżoasia który masz dc? Kiedy startujesz?
U mnie dzis 10 dc i już jestem na lekach ;) W czwartunio kontrola i podanie accofilu, mam nadzieję że nic się nie posypie, a z tego co przewidywał dr to transfer 2-3 stycznia :)
A ty kochana jak? Miałaś ten zabieg czy coś działasz od transfer już? :)
 
Dr powiedział że może jakieś rozwarstwienie szyjki... ale wszystko wygląda ładnie,wiecej odpoczywać i ma być dobrze. Ale juz się sam śmiał do nas że zapewne będziemy mieć usg częściej niz w standardzie :-)

Najważniejsze, że wszystko dobrze a odpoczynek też Ci się przyda. Do pracy idziesz jutro czy masz narazie wolne?
Częstsze USG to chyba u większości z nas jest/będzie. Ja sobie nie wyobrażam,żeby iść tylko 3 razy tak jak to jest tradycyjnie. Jutro już bym limit wyczerpała :)
 
W czwartek jestem na liscie rezerwowej tak na 18:45. Mam nadzieje, ze zdaze po pracy, bo dojazd tam to jedna wielka tragedia. Musze przemyslec, czy podjade tramwajem i przesiade sie na autobus, czy lepiej poczekam na M (wraca na szczescie jutro) po pracy i podjedziemy autem. Oby tylko nie utknac w korkach. A ty? Juz jakies konkretne terminy? :)
Ja mam na 19.45, mam nadzieję, że nie będzie obsuwy, z reguły jest tak godzinę-dwie ale ostatnio miło się zaskoczyłam bo weszłam prawie pół godziny wcześniej, byłam ostatnia i dobrze, że dojechałam wcześniej. Z dojazdem faktycznie różnie bywa, ja jadę w drugiego końca miasta więc wyjeżdżam min godzinę wcześniej.
 
Dr powiedział że może jakieś rozwarstwienie szyjki... ale wszystko wygląda ładnie,wiecej odpoczywać i ma być dobrze. Ale juz się sam śmiał do nas że zapewne będziemy mieć usg częściej niz w standardzie :-)
Jak to dobrze, że wszystko gra :) Nieźle nas nastraszyłaś rano. Co do sylwestra to ja bym zatańczyła na twoim miejscu na białej sali :D W sensie obracałabym się z boku na bok na prześcieradle :D
 
Jutro mam punkcie to pewnie transfer piątek lub sobota. Powiem wam że jestem pełna nadziei że po cały rok co miesiąc punkcie co miesiąc stymulacji może się uda zaplodni jakieś jajeczka
Kasiula ma być teraz dobrze. Ile chciałabyś spać :D Teraz kciuki za żołnierzyki i piękne zarodki. Czyli kiedy transfer mniej więcej? Po nowym roku? Znowu będziemy razem betować :D
 
Jakiś czas temu pisałyście o proszku do prania bezzapachowym, kiedy zaczynacie go używać jak przygotowujecie się do transferu czy już przed punkcją? Jeśli któraś z Was ma chwilkę, to napiszcie mi proszę co jeszcze mogę zrobić, jak się przygotować .
 
To u mnie 12dc. 21 dc mam Wziąć zastrzyk, potem czekam na okres, zgłosić mam się 7dc i wtedy leki. Ale teraz w sobotę jadę jeszcze do starej Pani dr, żeby zrobiła usg, czy ten przerost zszedł mi wraz z okresem. To Ty pierwsza będziesz [emoji3]ja gdzieś koło 25 stycznia transfer jeśli wszystko będzie ok[emoji6]
A jaki zastrzyk będziesz mieć? Mam nadzieję, że endo będzie piękne, bez żadnych niespodzianek i betę zdążysz zrobić jeszcze w styczniu :D
 
reklama
Jakiś czas temu pisałyście o proszku do prania bezzapachowym, kiedy zaczynacie go używać jak przygotowujecie się do transferu czy już przed punkcją? Jeśli któraś z Was ma chwilkę, to napiszcie mi proszę co jeszcze mogę zrobić, jak się przygotować .
Ppatka ja 2 dni przed punkcją zaczęłam używać bezzapachowych kosmetyków. Oprócz tego antyperspirant też bezzapachowy i zero perfum. Mężowi tez kazałam, żeby mnie nie "obsmrodził" :D Jeśli chodzi o ubrania to proszku używałam normalnie, łynu do płukania też, tylko te w których jechałam na punkcję przeprałam dodatkowo ręcznie w tym mydle, którym się myłam. Używałam białego jelenia. Z rzeczy które powinnaś zabrać to może kapcie i koszula, chociaż u mnie w klinice dają takie jednorazowe. Skarpetki ciepłe zabierz, żebyś podczas punkcji nie zmarzła :)
Po punkcji tak samo kosmetyki bezzapachowe, 3 dni przed transferem i 3 dni po ananasik poszedł w ruch - świeży, nie z puchy i po 2 plastry. Paznokcie powinny być niepomalowane, ale na to raczej zwrócą tez uwagę w klinice. No i ja brałam urlop, do pracy raczej nie polecam wracać tak od razu :)
 
Do góry