reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czyli jeszcze moglabym teoretycznie dorzucic dawke. Ufff, juz sie stresowalam, ze biorac dzis 2 to o jedna za duzo :) Mozliwe co do objawow, tylko tak jak wam pisalam, u mnie strasznie ciezko oszacowac kiedy @ bedzie. Bywaly momenty, ze czekalam na @ dwa miesiace i trzeba ja bylo wkoncu wywolac sztucznie. Czesto jednak co wiecej niz 30 dni. Kiedys wyliczylam sobie taka srednia, ze przez jakis czas @ bywala co 45 dni. Pozniej to sie calkiem rozjechalo. No ale nic, oby dzis wieczor obylo bez zadnych glupich niespodzianek.

U mnie też tak co do dnia @ nie przychodziła, tym bardziej po lekach. Ale biorąc pod uwagę,że transfer blastki miałam 19dc a progesteron włączony 5 dni wcześniej to teoretycznie w tamtym cyklu kolo 29-30dc powinnam dostać @ (faza lutealna powinna trwać ok.14 dni).
Najważniejsze, że już te plamienia Ci przeszły. Odpocznij teraz i spróbuj się odprężyć :)
 
reklama
Ufff, uspokoilas mnie. Dobrze, że wszystko dobrze się skończyło. A wiadomo co było przyczyną?
Dr powiedział że może jakieś rozwarstwienie szyjki... ale wszystko wygląda ładnie,wiecej odpoczywać i ma być dobrze. Ale juz się sam śmiał do nas że zapewne będziemy mieć usg częściej niz w standardzie :-)
 
Biedna, po tylu stymulacjach i punkcjach to jajniki juz muszą dawać o sobie znać [emoji26] na kiedy planujesz transfer?

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
Jutro mam punkcie to pewnie transfer piątek lub sobota. Powiem wam że jestem pełna nadziei że po cały rok co miesiąc punkcie co miesiąc stymulacji może się uda zaplodni jakieś jajeczka
 
C
Dziewczyny no i niewytrzymalam po wczorajszym sikancu-zrobiłam betę. Wynik na dzisiaj 112,7 [emoji4] 7dpt pojutrze kontrola przyrostu.

@walczaca o szczęście super,ze wszystko Ok! Uspokoiłas nie tylko mnie[emoji10] Nie stresuj się,dbaj o Was.

@Nadziejka2 pielęgnuj ten cud! Trzymam kciuki! [emoji1307][emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Cudny wynik! Gratuluję :-))
 
Jutro podchodzę do 10 punkcji. Udało nam się uzbierać 9 komórek plus te które teraz uzyskają. Zapladniamy narazie 6 z nich. Powiem wam że kiepsko się czuje mam spucjniety brzuch i jajniki mega bolą. Wczoraj na kontroli jajeczk już były duże i trochę się boję żeby nie popekaly
Myślę że nie popękają! W takim razie kciuki za punkcje. Aby to była ostatnia i zakończona sukcesem :-)
 
97,5 mialam w 7 dpt. 230 w 9 dpt, 496 w 10 dpt. Boje sie jutrzejszej po wszystkich tych perypetiach :(



Jakos ta droge przezylam. Bylam w pociagu na WC i na szczescie wkladka prawie czysta procz takiej malej zoltawej plamki. Przed chwila uszedl mi Lutinus, tym razem nie byl brazowy. Bialy z bardzo malutka domieszka zoltawo-brazowego czegos. Jutro z rana przed praca pojde na bete i progesteron. Co ma byc to bedzie... Najgorsze jest tylko to, ze bralam dzis rano 1 nospe, o czwartej jeszcze jedna a mimo to czuje, ze mnie w podbruszu mocno ciagnie a i nawet skurcze czasami lapia. Relanium niestety nie mam, wezme na noc jeszcze jedna nospe. Ile tak wogole mozna jej brac?
Jak wkładka czysta to to najważniejsze,a bóle i kłócia w brzuchu mogą być pozytywnymi objawami! :-)
 
reklama
Do góry