reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kasiula ma być teraz dobrze. Ile chciałabyś spać :D Teraz kciuki za żołnierzyki i piękne zarodki. Czyli kiedy transfer mniej więcej? Po nowym roku? Znowu będziemy razem betować :D
Asiulka ty też miałaś transfer teraz?:) ja pewnie będę miała koło piątku soboty pewnie. U mnie w klinice podają po 3 dniach
 
reklama
Dziewczyny no i niewytrzymalam po wczorajszym sikancu-zrobiłam betę. Wynik na dzisiaj 112,7 [emoji4] 7dpt pojutrze kontrola przyrostu.

@walczaca o szczęście super,ze wszystko Ok! Uspokoiłas nie tylko mnie[emoji10] Nie stresuj się,dbaj o Was.

@Nadziejka2 pielęgnuj ten cud! Trzymam kciuki! [emoji1307][emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dziekuje Kochana i Ty rowniez pielegnuj Swoj Cud!!!:) piekne wiadomosci!! A Ty mialas 3 czy 5 dniowa kropke?;)
 
Na sztucznym, tylko takim kombinowanym. Bo estrofem nie będę brała od 2dc. Mam się zgłosić w 7dc, zrobić badania i wtedy leki na endo.
To o takim jeszcze nie słyszałam, człowiek ile by czasu na tym forum nie spędzał to zawsze czegoś nowego może się jeszcze dowiedzieć :D Super, ale będzie obgryzanie paznokci w styczniu :D
 
Ja teraz zaszłam na naturalnym. Wolałabym i może na naturalnym. Tylko na sztucznym jest większe pole manewru. Sporo nas jest na styczeń. A Ty juz lada moment, widzisz nawet pierwsza niż ja [emoji41]
Oj, bo Ci niepotrzebnie cykl uciekł, ale jak siła wyższa to nie mamy wpływu.
A ty kochana dla pewności betę rób w 2 różnych labach ;)
 
Ja mam na 19.45, mam nadzieję, że nie będzie obsuwy, z reguły jest tak godzinę-dwie ale ostatnio miło się zaskoczyłam bo weszłam prawie pół godziny wcześniej, byłam ostatnia i dobrze, że dojechałam wcześniej. Z dojazdem faktycznie różnie bywa, ja jadę w drugiego końca miasta więc wyjeżdżam min godzinę wcześniej.

Ooo, no patrz! No to moze sie nawet spotkamy, gdybym nie zdazyla :) Nie wiem jak u M, ale u W tez ostatnio wszystko szlo dosc szybko, bez wiekszych przesuniec. Widze, ze ty masz tak samo piekny dojazd jak i ja.

Trzymam kciuki, aby ten noworoczny transfer byl pelen sukcesu :)
 
Ooo, no patrz! No to moze sie nawet spotkamy, gdybym nie zdazyla :) Nie wiem jak u M, ale u W tez ostatnio wszystko szlo dosc szybko, bez wiekszych przesuniec. Widze, ze ty masz tak samo piekny dojazd jak i ja.

Trzymam kciuki, aby ten noworoczny transfer byl pelen sukcesu :)
Haha nie wiem czy już pytałam, ale z której części Krakowa dojeżdżasz? Zaraz się okaże, że jesteśmy sąsiadkami :laugh2:
 
reklama
W sumie to może i lepiej, żeby odczekać niż tak na łapu capu, za dużo to wszystko kosztuje, żeby sobie podejść tak wiesz.. Ale za to prawie jednakowo [emoji4]betę będę robiła już w jednym labo, tam gdzie mi wychodzi [emoji4]
Dokładnie tak. Ja się cały czas biję z myślami, czy dobrze robię, że się nie szczepię ale sama już nie wiem co robić. Ten zestaw wydaje się być naprawdę skuteczny, więc jednak mam nadzieję, że się uda. W sumie widziałam, że śledzisz też wątek o poronieniach, kiedyś dziewczyny tam wrzucały cytokiny przed, w trakcie i po szczepieniach. Na podstawie ich wyników stwierdziłam, że nie będę się na razie w to bawić, bo jakoś mnie te ich wyniki bardziej zniechęciły niż przekonały. U niektórych poprawa nizerna a immyn jeszcze bardziej się te wyniki rozjechały :/ Wkurza mnie ten czas, od maja miałam tylko 2 transfery, nerwicy od samego czekania można dostać. Mam nadzieję, że nie będę żałować...
 
Do góry