reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny jestem 21 dpt nie mam żadnych objawów prócz bolących lekko piersi trochę się tym martwię czy jest oki i czy to normalne jutro mam pierwsza wizytę USG.
 
reklama
Dzieki, to pewnie bym sobie zrobilabym sobie na poczatek stycznia. Opinie widze ze ma spoko, wiec skorzystam pewnie :)
Ale zapytaj też Kubusia, on jeszcze młody, może robi jakieś dodatkowe specjalizacje :)
W każdym bądź razie w kwietniu mi mówili, że tylko ten gościu od cycuchów albo Mirek robi. Mirek oczywiście sie wymigał, więc umówiłam się do tej babki.
 
Sam z siebie przeszedl? Bylas to skonsultowac? Juz podejrzewalam, ze to moze sprawka progesteronu, ze moze pod jego wplywem ktoras torbiela powiekszyla sie i uciska. Ale doktoryzowac nie bede sama, sprawdze to jak nie teraz w grudniu to zaraz w styzczniu.
Przeszedl sam. To mnie gdzieś tydzień bolalo a potem odebralam pozytywna bete i przeszlo:)
 
Ale zapytaj też Kubusia, on jeszcze młody, może robi jakieś dodatkowe specjalizacje :)
W każdym bądź razie w kwietniu mi mówili, że tylko ten gościu od cycuchów albo Mirek robi. Mirek oczywiście sie wymigał, więc umówiłam się do tej babki.

Powiem ci Dzoasia, ze pod tym aspektem tez szukalam dobrego gin w Krk i jakos zawsze kiepsko trafialam. Mam na mysli gin, ktory nie tylko za pomoca sprzetu przebada ale tez palpacyjnie. Podotyka, oceni, itd. Moja gin zagranica tak robila a tutaj mam wrazenie, ze wlasnie sie migaja od takich rzeczy, albo generalnie od wykonywania badan. Gdyby nam sie faktycznie udalo, bedzie ciezko rowniez z lekarzem prowadzacym ciaze, bo zwyczajnie nie mam zaufanego gin.

Chodzilam co prawda panstwowo, ale jedna babka mnie na amen zrazila do siebie... stwierdzila, ze powinnam faceta sobie wymienic, dopoki jestem mloda jak jej powiedzialam o naszym problemie. Facet do ktorego pozniej zmienilam, byl niechetny do orzekiwania jakichkolwiek decyzji. Przynioslam mu wyniki z pracowni USG piersi, a ten nic na to podczas gdy w pracowni mowili do wgladu dla lekarza, itd. Nie mowie juz, ze musial pierw 15 minut szperac w systemie i mimo tego podczas rozmowy mylil imie i nazwisko moje z innymi pacjentkami. Kolejna babka, wsumie spoko, ale ona niestety zbytnio nie ma pojecia o ciazach po invitro. Takie odnioslam wrazenie podczas rozmowy z nia. Do dodatkowych badan sklonna tez nie byla. Wiec jestem w kropce :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny jestem 21 dpt nie mam żadnych objawów prócz bolących lekko piersi trochę się tym martwię czy jest oki i czy to normalne jutro mam pierwsza wizytę USG.
Jest ok:) ja przez kilka dni mialam masakre bo bylo mi nie dobrze rano i bylam nie do zycia ale mogło byc to spowodowane stresem zwiazanym z plamieniem. A teraz mam wstret do miesa i kiepsko z jedzeniem
 
Do góry