reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja dzisiaj sobie wzięłam ostatnią gorącą kąpiel w sob tylko szybki letni prysznic, ciuchy wyprane już na transfer w bezzapachowym proszku ;)a właśnie nie wiem właśnie odnisnie transferu czy w dzień transferu jak bede miała np na 10 a o 9 biorę luteine to czy mam brać przed czy się wstrzymać do po
Limoncia a jakiego proszku bezzapachowego używasz?
 
reklama
No wlasnie, mnie ten bol niepokoi, bo jest dosc mocny. Mam nadzieje, ze na prozno sie zamartwiam, ale kurcze chyba bez stresow sie naprawde nie obejdzie. Musze jakos wyluzowac do przyszlego czwartku.



Poprosze go o USG, mam nadzieje, ze jest w tym obeznany i bedzie umial ocenic i zaradzic.
Nie wiem czy Kubuś robi usg piersi. Z tego co wiem, to tylko Mirek albo jakiś jeden dr który ma 1-2 razy w miesiącu dyżur, typowo od cycuchów :)
Jeśli chcesz to mogę polecić dr Kwiatkowską-Panek na Olszańskiej 5 przyjmuje, możesz sobie looknąć na znanymlekarzu. Ja u niej robiłam usg cyców i całkiem ok to wyglądało z jej strony. Cenowo też ok, chyba stówke zapłaciłam, ale nie pamiętam dokładnie :)
 
No wlasnie, mnie ten bol niepokoi, bo jest dosc mocny. Mam nadzieje, ze na prozno sie zamartwiam, ale kurcze chyba bez stresow sie naprawde nie obejdzie. Musze jakos wyluzowac do przyszlego czwartku.



Poprosze go o USG, mam nadzieje, ze jest w tym obeznany i bedzie umial ocenic i zaradzic.
W tedy ten bol byl mocny. Moze nie tak bardzo ale na prawde sie niepokoilam. I nie promieniowal on na cala piers tylko tak wlasnie wto okolicach pachy
 
I co tam ci powiedzieli? Zagubiona owieczka wraca do pracy?
Kochana powiem Ci że zajebisty orzecznik był zwolnienie adekwatne do choroby może Pani ciągnąć do 182 dni i potem może pani starać sie o zasiłek rehabilitacyjny ;) ale wracam od stycznia opracuje przynajmniej miesiąc hehe bo potem transfer jesZcze 11,20 mi dali za przyjazd hehehe
 
Nie wiem czy Kubuś robi usg piersi. Z tego co wiem, to tylko Mirek albo jakiś jeden dr który ma 1-2 razy w miesiącu dyżur, typowo od cycuchów :)
Jeśli chcesz to mogę polecić dr Kwiatkowską-Panek na Olszańskiej 5 przyjmuje, możesz sobie looknąć na znanymlekarzu. Ja u niej robiłam usg cyców i całkiem ok to wyglądało z jej strony. Cenowo też ok, chyba stówke zapłaciłam, ale nie pamiętam dokładnie :)

No kurcze, to kiepsko :/

Czy te wizyty wolne na znanylekarz pokrywaja sie faktycznie z wolnymi terminami? Widze, ze mialaby rowniez na 28 grudnia, ale niestety nie wyrobie sie, bo do kliniki mam pod wieczor. Pokrzyzowaloby sie z terminem u niej. Chyba ze w styczniu zaraz na poczatku. Mhm.
 
No kurcze, to kiepsko :/

Czy te wizyty wolne na znanylekarz pokrywaja sie faktycznie z wolnymi terminami? Widze, ze mialaby rowniez na 28 grudnia, ale niestety nie wyrobie sie, bo do kliniki mam pod wieczor. Pokrzyzowaloby sie z terminem u niej. Chyba ze w styczniu zaraz na poczatku. Mhm.
Tak, ja rzez ten portal właśnie się tam umawialam :)
 
W tedy ten bol byl mocny. Moze nie tak bardzo ale na prawde sie niepokoilam. I nie promieniowal on na cala piers tylko tak wlasnie wto okolicach pachy

Sam z siebie przeszedl? Bylas to skonsultowac? Juz podejrzewalam, ze to moze sprawka progesteronu, ze moze pod jego wplywem ktoras torbiela powiekszyla sie i uciska. Ale doktoryzowac nie bede sama, sprawdze to jak nie teraz w grudniu to zaraz w styzczniu.
 
reklama
Do góry