reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Piękna:) ja tez sie zdziwilam jak z niecalych 600 po 4 chyba dniach bylo 4442. Ktora to jest twoja weryfikacja? Juz nie rob bety bo podobno od 6 tys zwalnia i sue zestresujrsz jak ja wczoraj
3 weryfikacje robiłam w piątek i było 798.. dziś zrobiłam że względu na ten progesteron tak dla siebie i przy okazji bete :p 4raz robiłam ale ten 4 raz już dla siebie nie dla Pani doktor :)
 
3 weryfikacje robiłam w piątek i było 798.. dziś zrobiłam że względu na ten progesteron tak dla siebie i przy okazji bete :p 4raz robiłam ale ten 4 raz już dla siebie nie dla Pani doktor :)
Ja jak dostalam to plamienie to mialam wizyte u twojej pani dr i tez mi bety nie kazala juz robic bo byl ladnie widoczny pecherzyk tylko progesteron i dzieki bogu ze zrobilam bo sie uspokoilam a tak to bym.wariowala w sobote po tej rozowej wkladce.
 
3 weryfikacje robiłam w piątek i było 798.. dziś zrobiłam że względu na ten progesteron tak dla siebie i przy okazji bete :p 4raz robiłam ale ten 4 raz już dla siebie nie dla Pani doktor :)
A ja wczoraj mialam ciulasty profesteron bo nieco ponad 14 bodajze ale bylam.przed lekami to mam nadzieje ze dlatego. We czwartek planuje ostatnia wizyte u dr G i sie przezycam na dr P-A a niech moj dr uszczesliwia inne pary:) zobacze jeszcze jak przebiegnie wizyta w czwartek
 
Ja jak dostalam to plamienie to mialam wizyte u twojej pani dr i tez mi bety nie kazala juz robic bo byl ladnie widoczny pecherzyk tylko progesteron i dzieki bogu ze zrobilam bo sie uspokoilam a tak to bym.wariowala w sobote po tej rozowej wkladce.
Ooo super babeczka nie ? :)
Mi dziś progesteron wyszedł 30 myślę że ok jest i już nie mam co się martwić ?
A Ty jak się czujesz ?
 
Cześć dziewczyny ;-)
Mam pytanko, ostatnio lekarka powiedziała że mam średnie komórki, czy macie jakiś sposób żeby je wzmocnić??
W tym cyklu mi się nie udało miałam podane komórki 6A i 4B.
 
Ooo super babeczka nie ? :)
Mi dziś progesteron wyszedł 30 myślę że ok jest i już nie mam co się martwić ?
A Ty jak się czujesz ?
Teraz juz funkcjonuje:) za chwile zabieram sie za robote tylko sie jakos zwlec nie moge. Tsk bardzo fajna Pani i tez w sobote mnie bardzo uspokoila jak do niej zadzwonilam. A ty masz piekny progesteron:) jakie leki bierzesz? Ja mam od piatku zwiekszony duphastpn 2-1-2, 3x2 lutinus i jeszcze sama od siebie dodaje sobie 0-1-2 luteiny, prolutex i estrofem 2x1. Oczywiscie acardy, heparyny i te inne ni spy i fenibiony tez:)
 
Cześć dziewczyny ;-)
Mam pytanko, ostatnio lekarka powiedziała że mam średnie komórki, czy macie jakiś sposób żeby je wzmocnić??
W tym cyklu mi się nie udało miałam podane komórki 6A i 4B.
Mi tezctak kiedys lekarz powiedzial i zaczelam brać rozne witaminy ale jyz Ci nie powiem jakie bo nie pamietam. Ale mozesz sobie kupic zestaw z ferti formuly ktory zawiera wszystko co jest potrzebne dla ciebie, tylko dobrze zeby kuracja tak trwala 2-3 m-ce przed stymulacja
 
reklama
Do góry