reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
haha no ja nie moge z Wami :D jak mała to bee, jak duża to :szok::szok::szok::o:o:o
:laugh2::laugh2::laugh2: Zylwia prewencyjnie cofnij się kilka stron wstecz i doczytaj jak @anetka303 te bliźmiaki szykuje, może ci się przyda :D
Hahaha dżoasia czytałam ale weź nie gadaj :D ale tak serio to się przestraszyłam bo aż taka duża?? Bliźniaki są super i w ogóle i podziwiam wszystkie mamy które mają bliźniaki ale ja raczej nie i weź nie żartuj :p
 
Hahaha dżoasia czytałam ale weź nie gadaj :D ale tak serio to się przestraszyłam bo aż taka duża?? Bliźniaki są super i w ogóle i podziwiam wszystkie mamy które mają bliźniaki ale ja raczej nie i weź nie żartuj :p
Przestraszyć to byś się mogła jakby było 50tyś a nie 5 :)
Wg mnie wsio jest gitara :D Na bliźniaki chyba tylko 5% szans :*
 
reklama
Do góry