reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny dziś w 37+5 tc zawitał do nas Franek!!! O 5 rano po 24 godz skurczy i godzinie parcia w związku z zanikiem tetna zrobiono ni cc (po aferze zrobionej przez mojego męża). Franuś dostał 10 pkt waży 2950 i mierzy 52 cm i jest najpiękniejszy na świecie....
Super gratulacje i zdrówka dla Was :)
 
Dziewczyny dziś w 37+5 tc zawitał do nas Franek!!! O 5 rano po 24 godz skurczy i godzinie parcia w związku z zanikiem tetna zrobiono ni cc (po aferze zrobionej przez mojego męża). Franuś dostał 10 pkt waży 2950 i mierzy 52 cm i jest najpiękniejszy na świecie....
O Jezu ale super!!!!!!! :) gratuluję kochana !! Buziaki dla Was:)
 
A czy te badania ANA1 i ANA2 nie dają jakiegoś poglądu na ewentualne badanie Nk,o którym piszesz?One tez związane są chyba z cytoyoksynami?Ile się czeka na wyniki i ile to kosztuje pamiętasz może?
Ana 1 i 2 z komorkami nk maja tyle wspolnego ze sa to badania immunologiczne swiadczace o nieprawidlowosciach w ukladzie immunologicznym. Przeciwciala ana wystepuja w chorobach reumatologicznych moga byc przy hashimoto a czasami jest tak ze zdrowa osoba tez je posiada. Komorki nk to komorki wystepujace w naszym organizmie odpowiedzialne za ochrone naszego organizmu. Jesli sa podniesione traktuja zarodek jak intruza namnarzajac sie niszcza zarodek
 
Jasne że boli ..bylam bardzo wyluzowana ale jak zaczęły się te bóle to myślałam że zejdę poprostu .. ale ważne że nie było skurczy i tak biorę nospe 3x1 bo pamiętam przy pierwszym transferze nie brałam i zaczęłam brac moim zdaniem za pozno..a pamiętam jeden taki skurcz że musiałam na ulicy przykucnac bo nie dałam rady..
W sumie to od niedzieli trochę mniej boli ale boli nadal ale wiem że tak musi być:)
Moja koleżanka np żadnych boli na @ nie miała po transferze i myślała że się nie udało A 2 grudnia urodziła zdrowa dziewczynkę :)
A Ty przypomnij mi sikanca robiłaś? Który to już Twój dpt?

Właśnie ja też w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów a teraz boli mnie bardzo brzuch dlatego mnie to trochę niepokoi. Wiem że objawy mogą być inne ale i tak ciągle o tym myślę.
Tak biorę nospę i jak juz nie mogłam wytrzymać to wzięłam apap. Dodam jeszcze że chyba zaczyna mi się zapalenie bo co pół godzimy chodzę siusiu robić.
Jestem 12 dpt i jutro betuję, nie robie sikańcy bo one w moim przypadku nie wychodzą i nie chcę się dodatkowo stresować. Jutro mam nadzieje że jest mój szczęsliwy dzień ;-)Mój kulminacyjny dzień bólu był w dzień spodziewanej miesiączki, wczoraj też trochę bolał wieczorem a dzisiaj jeszcze nie.
Trzymam kciuki za jutrzejszy mega duży przyrost u ciebie ;-))
Miałas jeden zarodek podany?? Bo ja dwa ;-)
 
Dziewczyny dziś w 37+5 tc zawitał do nas Franek!!! O 5 rano po 24 godz skurczy i godzinie parcia w związku z zanikiem tetna zrobiono ni cc (po aferze zrobionej przez mojego męża). Franuś dostał 10 pkt waży 2950 i mierzy 52 cm i jest najpiękniejszy na świecie....
Gratuluję kochana :) zdrówka dla was
 
Właśnie ja też w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów a teraz boli mnie bardzo brzuch dlatego mnie to trochę niepokoi. Wiem że objawy mogą być inne ale i tak ciągle o tym myślę.
Tak biorę nospę i jak juz nie mogłam wytrzymać to wzięłam apap. Dodam jeszcze że chyba zaczyna mi się zapalenie bo co pół godzimy chodzę siusiu robić.
Jestem 12 dpt i jutro betuję, nie robie sikańcy bo one w moim przypadku nie wychodzą i nie chcę się dodatkowo stresować. Jutro mam nadzieje że jest mój szczęsliwy dzień ;-)Mój kulminacyjny dzień bólu był w dzień spodziewanej miesiączki, wczoraj też trochę bolał wieczorem a dzisiaj jeszcze nie.
Trzymam kciuki za jutrzejszy mega duży przyrost u ciebie ;-))
Miałas jeden zarodek podany?? Bo ja dwa ;-)
Ja jeden w 3dobie :) mam nadzieję że te bóle były takie bo się tam moja perełka meblowala i chciała mi dac to do zrozumienia :D A Ty 5dniowe blastki? Ja zrobiłam test w sobotę i dupa A w niedzielę miałam właśnie termin @ trochę źle się czułam ale mąż namawiał samym wieczorem żebym siknela to siknelam A tu szok :) no Jutro ta powtórka bety ale mam nadzieję że będzie dobrze A potem znowu do usg.. mam nadzieję że jak było pod górkę to teraz dla nas wsystkich pójdzie z górki!!! :)
Będzie dobrze kochana ja 3mam kciuki jutro za Ciebie ✊✊✊
A bólami się nie martw :* wiem że łatwo mi mówić ale teraz się przekonałam że to normalka :)
 
reklama
Właśnie ja też w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów a teraz boli mnie bardzo brzuch dlatego mnie to trochę niepokoi. Wiem że objawy mogą być inne ale i tak ciągle o tym myślę.
Tak biorę nospę i jak juz nie mogłam wytrzymać to wzięłam apap. Dodam jeszcze że chyba zaczyna mi się zapalenie bo co pół godzimy chodzę siusiu robić.
Jestem 12 dpt i jutro betuję, nie robie sikańcy bo one w moim przypadku nie wychodzą i nie chcę się dodatkowo stresować. Jutro mam nadzieje że jest mój szczęsliwy dzień ;-)Mój kulminacyjny dzień bólu był w dzień spodziewanej miesiączki, wczoraj też trochę bolał wieczorem a dzisiaj jeszcze nie.
Trzymam kciuki za jutrzejszy mega duży przyrost u ciebie ;-))
Miałas jeden zarodek podany?? Bo ja dwa ;-)
A bierzesz coś dowcipnie? Piecze Cię czy tylko siusiasz?
 
Do góry