reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hmmm zazwyczaj nocki są spoko ale zdarzają się kryzysowe sytuacje ze nie śpię 2 albo 3 noce z rzędu [emoji3]Maluszki zdrowe, właśnie siadamy do jedzonka.
To na prawdę dobry wynik. U mnie z 5 badanych tez tylko jeden odpadł - trisomia w parze chromosomów płciowych XYY. Znasz płeć tych dwóch kropeczek? Kiedy transfer? Przepraszam jeśli pytania się powielaja ale ja tak z doskoku czytam forum i czasami omijam jakieś ważne informacje [emoji26]

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
Płci mi nie powiedzieli ze niby nie zbadano... cóż. Wesoło masz tam z dwoma bablami:) transfer jakoś w połowie stycznia a w święta zacznę się truc hormonami :D
 
milion razy powtarzamy kochana. sikance oszukance:)
Ja też to ciągle powtarzam
Narazie nie dziękuję kochana :D :* już od 4 nie śpię bo żyje jutrzejszą powtórka bety :p
A Ty kiedy ???? Jutro ???

Tak jutro, juz się denerwuję ;-) Wiem że żyjesz jutrzejszą betą, bądz dobrej myśli, masz bardzo dobry wynik ;-) W pierwszej ciąży miałam podobny ;-)
Mam pytanko boli Cię brzuch jak na @??
Mi ten brzuch nie daje spokoju.
10 i 11 dzień wieczorem dpt myślałam że zaraz mi poleci po nogach @ tak mnie bolał brzuch, dzisiaj na razie nic się nie dzieje. Nie wiem do jutra zwariuje;-(
 
Ja też to ciągle powtarzam


Tak jutro, juz się denerwuję ;-) Wiem że żyjesz jutrzejszą betą, bądz dobrej myśli, masz bardzo dobry wynik ;-) W pierwszej ciąży miałam podobny ;-)
Mam pytanko boli Cię brzuch jak na @??
Mi ten brzuch nie daje spokoju.
10 i 11 dzień wieczorem dpt myślałam że zaraz mi poleci po nogach @ tak mnie bolał brzuch, dzisiaj na razie nic się nie dzieje. Nie wiem do jutra zwariuje;-(
Jasne że boli ..bylam bardzo wyluzowana ale jak zaczęły się te bóle to myślałam że zejdę poprostu .. ale ważne że nie było skurczy i tak biorę nospe 3x1 bo pamiętam przy pierwszym transferze nie brałam i zaczęłam brac moim zdaniem za pozno..a pamiętam jeden taki skurcz że musiałam na ulicy przykucnac bo nie dałam rady..
W sumie to od niedzieli trochę mniej boli ale boli nadal ale wiem że tak musi być:)
Moja koleżanka np żadnych boli na @ nie miała po transferze i myślała że się nie udało A 2 grudnia urodziła zdrowa dziewczynkę :)
A Ty przypomnij mi sikanca robiłaś? Który to już Twój dpt?
 
Dziewczyny dziś w 37+5 tc zawitał do nas Franek!!! O 5 rano po 24 godz skurczy i godzinie parcia w związku z zanikiem tetna zrobiono ni cc (po aferze zrobionej przez mojego męża). Franuś dostał 10 pkt waży 2950 i mierzy 52 cm i jest najpiękniejszy na świecie....

Kochana, gratulacje z całego serca. Posłuchał się więc Maluszek i posiedział w brzuszku ile trzeba. No i ma 10 pkt czyli zdrowy chłopak.
 
Dziewczyny dziś w 37+5 tc zawitał do nas Franek!!! O 5 rano po 24 godz skurczy i godzinie parcia w związku z zanikiem tetna zrobiono ni cc (po aferze zrobionej przez mojego męża). Franuś dostał 10 pkt waży 2950 i mierzy 52 cm i jest najpiękniejszy na świecie....
Ale piękne info!! Oj umęczyłaś sie w takim razie ale najważniejsze że maluch zdrowy i jest już z Wami. Gratuluję z całego serca i czekamy na fotki :-)
 
reklama
Do góry