reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane to nie wiem ale na prawdę dwóch immunologow mowilo ze można:/ a z trzecim mowilan o acardzie bo tych dwoch pierwszych mowilo to albo to
 
reklama
Kochane to nie wiem ale na prawdę dwóch immunologow mowilo ze można:/ a z trzecim mowilan o acardzie bo tych dwoch pierwszych mowilo to albo to
Mozna mozna. Serio. Tylko w tych malych dawkach wiec przeciwgoraczkowo nie zadziala.
Acard pomaga przy mthfr, wysokiej homocysteinie, nadmiernej krzepliwosci, zmniejsza ryzyko stanow przedrzucawkowych itp. Tak jak pisalam wyzej. Na blogu mamaginekolog jest o tym artykul. I tak naprawde dopiero od niedawna odkryli to dobre dzialanie Acardu. Wczesniej panowalo przekonanie ze stanowczo nie.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super gratulacje, który dzień po transferze przypomnij? Mi wyszła dzisiaj beta 13, 7 dpt a progesteron 8

Gosiu wiadomo - większa beta daje większe nadzieje. Ale bywa różnie, zobacz choćby na Ropuszkę która miała jeszcze mniejsza betę. Ważniejsza jest weryfikacja przyrostu. Ty teraz niby betowalas drugi raz ale ten wynik z 3 dnia nie jest miarodajny po zastrzyku. Trzymam kciuki. Powtarzasz w środę?
 
Wcale się nie dziwię. Ale super, że w końcu dotarły i macie zdrowe bąbelki, ktore na Ciebie czekają. To kiedy planujecie transfer?
myślę że ok 10-15 styczeń. Biorę pojedynczo bo boję się straty dwóch naraz :/ A Ty jak? bo troszkę na bieżąco nie jestem ale z tego co się orientuję to stymulacja tak ?
 
Kochane to nie wiem ale na prawdę dwóch immunologow mowilo ze można:/ a z trzecim mowilan o acardzie bo tych dwoch pierwszych mowilo to albo to
Misis acard i aspirin mają tą samą substancję - kwas acetylosalicylowy, tylko ten drugi ma ponad 7 krotnie większą dawkę. Jak któraś bierze acard i heparynę to tak jakby wziąć heparynę i 8 acardów naraz... Raczej na pewno niebezpieczne... Może przy tym przeziębieniu acard też coś pomoże, taka dawka nie zaszkodzi, pod warunkiem, że się bierze 1 tabl :)
 
Dzisiejsza beta 581,3:) wyniki mialy byc na cito, krew oddana o 9 a wyniki przed 20. TSH zrobilam na czco i przed tabletka i wyszlo 2.08 czyli mysle ze mam dobra dawkę leku. Jeju jak sie ciesze. Dziewczyny nie poddawajcie sie!!! To jest warte kazdych pieniedzy! A szczerze to czasen zaczynalam watpic czy sie nam kiedykolwiek uda
Piekny wynik, gratulacje :)
 
myślę że ok 10-15 styczeń. Biorę pojedynczo bo boję się straty dwóch naraz :/ A Ty jak? bo troszkę na bieżąco nie jestem ale z tego co się orientuję to stymulacja tak ?
Nie kochana, ja mam jeszcze 3 mrozaczki, teraz po łyżeczkowaniu kończę przymusową przerwę i jeszcze nie wiem czy będę podchodzić w styczniu czy zdecyduję się na szczepienia limfocytami (zlecone przez immunologa), bo mi popaprane badania wyszły... Póki co w piątek idę jeszcze do innej immunolog, jakiejś pani profesor, do której odesłał mnie mój gin. Jeśli styczeń, to będziemy chyba razem na betę czekać :p
 
reklama
Misis acard i aspirin mają tą samą substancję - kwas acetylosalicylowy, tylko ten drugi ma ponad 7 krotnie większą dawkę. Jak któraś bierze acard i heparynę to tak jakby wziąć heparynę i 8 acardów naraz... Raczej na pewno niebezpieczne... Może przy tym przeziębieniu acard też coś pomoże, taka dawka nie zaszkodzi, pod warunkiem, że się bierze 1 tabl :)
W przeziębieniu acard nie pomoże, substancja ta sama ale w małej dawce ma inne działanie. A aspiryny nie wolno bo to tak jak mówisz jak by połknąć kilka acardem na raz. Można paracetamol. I uwaga na domowe sposoby - konkretnie na herbatki. Trzeba składy czytać bo do owocowych często dodają hibiskus a on może powodować skurcze macicy i poronienia.
 
Do góry