reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzisiejsza beta 581,3:) wyniki mialy byc na cito, krew oddana o 9 a wyniki przed 20. TSH zrobilam na czco i przed tabletka i wyszlo 2.08 czyli mysle ze mam dobra dawkę leku. Jeju jak sie ciesze. Dziewczyny nie poddawajcie sie!!! To jest warte kazdych pieniedzy! A szczerze to czasen zaczynalam watpic czy sie nam kiedykolwiek uda
Pięknie!!! A jaka była wcześniej?
 
Rany booskie jak ja sobie nie radzę z tym pisaniem. Zobaczcie dziewczynki co zrobiłam z wcześniejszym postem i nawet nie wiem jak Kurci wpisałam swoje zakończenie. Ciekawa jestem czy ktoś tak potrafi:rolleyes::rolleyes::rolleyes:..????
Margit a ty tez jesteś z krakowa? :D
Jak odpisujesz i niechcący wykasujesz coś z " [/QUOTE] " lub z " [ QUOTE ] " to wtedy twoją odpowiedź wrzuca w cytat tej osoby
 
reklama
Do góry