reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No hej dziewczyny. Lekarz powiedzial ze to 6 tydzien ciąży. W sumie to nie wiem jak oni ro wyliczaja??? Przeciez w poniedzialek mina 4 tygodnie od transferu. No dobra zarodek byl 5-cio dniowy wiec + 5 dni. Wiec na chwile obecna to niecaly piaty tydzien chyba nie? Niestety moj kropek to zamazana plamka bo luyeina wszystko rozmazala. Ale widac cos miedzy jajem plodowym a jajem żółtym. Czyli jest moj kropus. W czwartek jeszcze raz ide na potwierdzenie. Z tym ze o 13 mam nie brac luteiny zeby nie zamazala obrazu.

Gratulacje [emoji106][emoji4] A ciaze liczy się tak,ze 1 dzień ostatniego cyklu to pierwszy dzień ciąży.
 
reklama
Przed chwilą opisałam dlaczego mam źle przeczucia. Twoja sytuacja też jest zastanawiajaca i obydwie mamy w środę wizytę... My się w sumie długo nie staramy ale przechodzilam już i ciaze biochemiczne, i poronienie, i dwie c.pozamaciczne. I teraz już tylko IVF nam zostaje (brak jajowodow).
Słuchaj, jest pozytywny aspekt tej sytuacji, kolejna pozamaciczna juz Ci nie grozi [emoji6] - to tak pół żartem pół serio. Jestem pewna że wszystko jest w porządku [emoji38]

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
 
Przed chwilą opisałam dlaczego mam źle przeczucia. Twoja sytuacja też jest zastanawiajaca i obydwie mamy w środę wizytę... My się w sumie długo nie staramy ale przechodzilam już i ciaze biochemiczne, i poronienie, i dwie c.pozamaciczne. I teraz już tylko IVF nam zostaje (brak jajowodow).
A jaka masz bete teraz a jaka wcześniej? Nie ma co sobie wkręcac, ja też codziennie mam jakieś obawy. Nadmiar wolnego czasu mi nie służy, teraz zajęłam się czymś innym to i głowa odpoczywa. Zycze Ci żeby wszystko było dobrze, żeby Twoje obawy okazały się złudne.
 
Dokładnie. Typowe głupie gadanie ludzkie... bierz się za drugiego bo jednemu to źle a nie Ty taka wygodna i nie chce się więcej w pieluchy wchodzić. Ale cóż...pozostaje unikać tematu. W najbliższej rodzinie kazdy wie ze chcemy ale nie możemy...Ale głupie komentarze też czasami się zdarzają :(
Jak to mawia mój tata, zapalony kajakarz na takich to tylko jeden argument. Wiosłem w łeb. I najlepiej nie takim nowoczesnym. Starym dobrym drewnianym.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja zrobilam test sikany w 12 dpt i nie dlatego , ze tak dlugo chcialam czekac tylko dlatego ze brzuch mnie bolal jak na @@@ od 6 dnia po transferze a 11 mialam lekkie plamienie. Polaczylam te dwa fakty, odstawilam rano leki i dla swietego spokoju wieczorem siknelam. Wyszedl cien cienia, bylam bliska obledu bo naprawde nie wiedzialam o co chodziBeta na nast dzien byla 197 i zaczely mi konkretne sikance wychodzic. Nie robcie ich tak szybko!!!!!! Szkoda nerwow ,- a ta opcja „ biore pod uwage ze wyjdzie negatywny” nie funkcjonuje bo juz macie dola. Wiem ze kusi , ja testu zrobic nie chcialam, bo chcialam sobie jak najdluzej w ciazy pochodzic❤️I sie udalo, a brzuch jak na @ boli mnie codziennie.Normalny objaw ciazowy.
 
reklama
Do góry