reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

8 dpt
, 5 dniowego . dokladnie w zeszly piatek :)
AF1QipMgPKmG8IXGhHNyHogAQSRiVkqDs-8MM8YRm4wm
jak transfer miałaś w piątek to dziś 7 dpt :) tym lepsze wiadomości, że sikacz już wyszedł ;)
 
reklama
To ja mam 19 wizyte. Tez ta pulsujaca kropeczke widzialam.Lekarz i maz mi wsadzili glowy w monitor i lezki im sie pokazaly. Prawie ich ochrzanilam zeby te lby mi zabrali bo i ja chce widziec[emoji16][emoji16]
Dziwne to mamy podobne parametry a mi lekarz mowil ze Kajfus za maly...no co lekarz to opinia..
Wytrzymasz do 21 go i lecisz gdzies w miedzyczasie jeszcze?[emoji16]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom

Mi dr Z. powiedziała ze to początek pięknej ciąży i od pierwszego spojrzenia na monitor było tylko piękny, piękny, piękne, piękna [emoji16][emoji4] Nic nie mówiła ze Dzidziuś za mały, wiec sie szczerze zdziwiłam Twoim wypisem o słowach lekarza, ze musi nadgonić. Łezki to tez w oczach były a na koniec sie wyprzytulalam z dr Z. [emoji16] Żal bedzie ja opuszczać ale nie wolno blokować pani dr, bo czeka do niej jeszcze cała kolejka „brzuszków” ktore tez sie chcą wzruszyć widząc serduszko. Czy wytrzymam do 21? Mam nadzieje. [emoji16] Oczywiście ciagle łapie schize ze moze jest cos nie tak i czy by nie biec jeszcze gdzies indziej, ale staram sie nie panikować i czekać do 21.12. No i w międzyczasie musze poszukać lekarza do prowadzenia ciąży. Jakby ktos miał jakieś sugestie, polecenia to czekam na priv [emoji16][emoji16]Miłego dnia, Dzielne Kobiety! [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc Dziewczyny[emoji5] rowniez milego dnia Wam zycze [emoji5] zauwazylam ze moje kreci sie tylko wokol jednego [emoji6]tylko oczy otworze to mysle co mam dzis do zrobienia i do jakkiego lekarza musze isc,mam wrazenie ze w nocy tez mi sie to sni
 
Czesc Dziewczyny[emoji5] rowniez milego dnia Wam zycze [emoji5] zauwazylam ze moje kreci sie tylko wokol jednego [emoji6]tylko oczy otworze to mysle co mam dzis do zrobienia i do jakkiego lekarza musze isc,mam wrazenie ze w nocy tez mi sie to sni
haha niedługo nie będziesz myśleć o niczym innym tylko o tym co tu na forum się dzieje:laugh2::laugh2::laugh2: takie uzależnienie :D
 
Oooo, jak miło! No ostatnio mam zaległości w pisaniu i czytaniu, bo trochę pracy mi sie nagromadziło - ale spokojnie! Nie przemęczam siebie i dzidziusia. Bo... DZIS WIDZIAŁAM MOJEGO MALEŃKIEGO DZIDZIUSIA [emoji173]️ 27 dpt, pierwsze USG i małe bijące serduszko! 2.1 mm Dzidziusia bardzo serdecznie Was wszystkie pozdrawia! I juz teraz dziękuje za to ze jesteście! Ja na tym forum pojawiłam sie dość niedawno bo 11.11 - dzien po transferze. Ale dało mi to forum baaaardzo duzo - wiedzy od Was, bo to mój debiut wiec i wiedza z poziomu zero, ale przede wszystkim dobrych emocji! Każda z Was jest dzielna, wspaniała kobieta i na każda przyjdzie taki dzien jak dzis na mnie, ze zobaczy mała pulsująca kropeczke która jest serduszkiem!
@anett96 a my sie „prawie” spotkałyśmy w takim razie dzis w klinice bo ja dzis byłam u dr Z. Tyle ze przed południem
1512677837-81740561256b0d6d-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Gratulacje z całego serca. Oby dalej też wszystko tak dobrze szło.
 
Hahaha, no niezle, mam nadzieje ze cyc nie ucierpial:laugh2: Mi tez sie durnoty snily, az szkoda pisac:p
Na szczęście cyc cały...bo mój mąż by chyba zawału dostał:p syna do szkoły wydelegowałam i właśnie leżę z moim kotkiem, który waży prawie 6kg ,mój mąż się śmieje że anoreksja mu nie grozi :D i od dzisiaj pozytywne myślenie.
 
reklama
Dziś mnie brzuch kłuje i nie mogę spac... wieczorem mi sie nie bardzo chcę i wstaję o 4 rano :/ a podobno senna w ciąży powinnam byc, także tak to z tymi objawami.

No niby senność to pewny objaw ciąży. Ale jak się okazuje bezsenność też... I wydaje mi się, że ona jest gorsza, bo człowiek bardziej się męczy :(
 
Do góry