reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Gratuluję wszystkim którym się udało, u mnie 4 dpt i czuje chyba nadchodzący @ bol brzucha, poty nawet nie chce mi się na ta betę jechać
Teraz to moze zwiastowac powodzenie jak i niepowodzenie. Jakbys nic nie czula to tez bys sie denerwowala. Na inne objawy jest za wczesnie, rzygac bedziesz za kilka tyg dopiero. Loozuj majtusie i wiecej wiary we wlasne dziecko;)

Dziewczynki milego dnia dla was. U mnie Mikolaja nie bylo, kurde za wczesnie ten snieg stopnial.
 
reklama
Potrzebuje rady, odebrałam dziś wyniki cytologii i załamka. mam w opisie że w rozmazie są "cechy stanu zapalnego i regeneracji, liczne komórki metaplastyczne, kontrola cytologiczna po leczeniu przeciwzapalnym" i nie wiem co mam teraz robić, czy z takim wynikiem będę mogła podejść do stymulacji i punkcji, czy będę musiała to wyleczyć i dopiero wtedy?
Pierwszy raz mi coś takiego wyszło a cyt. robie co pół roku.
Straszna lipa, kurde, czemu to wyszło teraz kiedy jestem już umówiona na wizytę startową:(
czesc, możliwe ze bedziesz musiala miec kolposkopie , ale jezeli nie ma nic o innych kkach to moze na tym sie skonczyc lub wymaz np. na HPV .Mam nadzieje ze nic wiecej .
 
reklama
Do góry