reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Co my byśmy bez tej nospy zrobiły [emoji14] ja też musiałam dziś lyknac bo kręgosłup tańczył dziś że masakra ..
To teraz leżeć i spać i życzę żebyś wstała z lepszym samopoczuciem i humorkiem :)
Humorek mi dopisywal do dzis[emoji16] ja no spe mam w zaleceniach 4 dziennie ale dzis chiba z deka przekroczylam[emoji16]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
:-) :) Jak narazie nic szczególnego. Mialam robione rozszerzone badania krwi w kierunku krzepliwosci i histeroskopie . 15 grudnia mam rezonans magnetyczny ż powodu miesniaka którego podczas prenatalnych widział lekarz. Niby był malutki 0,5 cm . Podczas histeroskopi chirurg mówiła że jest on taki malutki i umiejscowiony w takiej części macicy że absolutnie w donoszeniuciąży nie będzie przeszkadzał. Tak więc czekam na rezonans i jak już będą wyniki będę się umawiać na wizytę. Czyli..... czekać czekać czekać :wink: Pozdrawiam i dziękuję za pamięć
Ah to czekanie jest do bani. My tez czekamy. Zobaczmy co nowy rok przyniesie...
A co do Twojego mięśniaczka to jak taki malutki to chyba nie trzeba go ruszać? Czy chcesz się go pozbyć mimo wszystko?
A na histero wszystko Ok?
 
Ah to czekanie jest do bani. My tez czekamy. Zobaczmy co nowy rok przyniesie...
A co do Twojego mięśniaczka to jak taki malutki to chyba nie trzeba go ruszać? Czy chcesz się go pozbyć mimo wszystko?
A na histero wszystko Ok?
Tak chirurg po histeroskopi powiedziała że nie potrzeba wycinać , czyli zostawiam tak jak jest. A poza tym mówiła że wszystko to co widzi jest w najlepszym porządku . Tak wiec pomalutku do przodu ;)
 
Ah to czekanie jest do bani. My tez czekamy. Zobaczmy co nowy rok przyniesie...
A co do Twojego mięśniaczka to jak taki malutki to chyba nie trzeba go ruszać? Czy chcesz się go pozbyć mimo wszystko?
A na histero wszystko Ok?
Z tym czekaniem wlasnie sobie tak pomyslalam ze caly czas zycie uczy cierpliwosci..Najpoerw sto lat czekalam na meza bo poznalam go majac 35 lat i teraz czekanie na dzidzie.Oby teraz zakończyły.sie te starania juz happy endem.
Ot taki nocny wowod niemogacej zasnac...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak 2 zarodki, w przyszłym tygodniu dopiero mam pierwszą wizytę. Męczy w sensie że zadyszke? Bo ja zadyszke bardzo szybko łapie zauważyłam, wystarczy że coś dłużej opowiadam I już muszę łapać oddech [emoji6]
Witaj w klubie [emoji16] do tego mdłości rano i wieczorem , problemy z trawieniem , ból piersi, sikanie co pół godziny i ciagniecie podbrzusza . Zadyszka non stop. [emoji23]
[emoji110][emoji110][emoji110] za Twoje dwa cudeńka [emoji173][emoji173]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jesteście niezastąpione!!
Czekałyscie razem ze mna a wiec. Beta 1603!!! Było w poniedziałek 777. A więc chyba doborze? Tak chciała dr!!
Progesteron 32. Jestem nieszczęśliwszą wymiotującą kobietą na swiecie!!
Dziękuję Wam wszystkim!
Brawo !!![emoji173] Gratulacje [emoji16] No i Ty też masz prezent [emoji2][emoji2][emoji2][emoji2][emoji2]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry