reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No właśnie kurczę. Ja żałuję że czekałam te przysłowiowe 18 miesięcy. Teraz już 30 minęło i nadal walczymy.
A znacie przypadki dwóch pierwszych pozytyenych podejść? Tak transfer za transferem?
No właśnie ja nie znam. Oczywiście chciałabym być tym pierwszym ale jestem realistka [emoji58]

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
 
Jesteście niezastąpione!!
Czekałyscie razem ze mna a wiec. Beta 1603!!! Było w poniedziałek 777. A więc chyba doborze? Tak chciała dr!!
Progesteron 32. Jestem nieszczęśliwszą wymiotującą kobietą na swiecie!!
Dziękuję Wam wszystkim!
Haha rzygaj kochana [emoji2]

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
 
Z tym czekaniem wlasnie sobie tak pomyslalam ze caly czas zycie uczy cierpliwosci..Najpoerw sto lat czekalam na meza bo poznalam go majac 35 lat i teraz czekanie na dzidzie.Oby teraz zakończyły.sie te starania juz happy endem.
Ot taki nocny wowod niemogacej zasnac...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Wierzę zee teraz tak właśnie będzie :,)
 
Gratuluję wszystkim którym się udało, u mnie 4 dpt i czuje chyba nadchodzący @ bol brzucha, poty nawet nie chce mi się na ta betę jechać
 
reklama
Do góry