reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jasne. Gdyby mi ktoś tak powiedział też kładę się bez najmniejszego zastanowienia. A jak sie unormuje to planujesz powrót do pracy czy już raczej nie??

Jeśli nie będzie żadnego ryzyka to planuje wrócić jeszcze do pracy. Mam biurową pracę i fajna ekipę, która czeka na moją ciążę :).
 
Ja mam dziś 20dpt więc rzeczywiście różnica tylko ok. tygodnia. Ale jak Ty z blizniakami to szybciej możesz Maluchy przywitać na świecie :)
Nie strasz mnie :p jeżeli ten cud będzie dalej trwał to będę się dzień dnia modlić aby donosić ciążę jak najdłużej... dr mnie przestraszyła przy transferze i musiałam podpisać dokumenty ze jestem świadoma zagrożeń ciąży bliźniaczej... ale nie wierzyłam,że może mnie spotkać taki cud :-))
Moim wzorcem będzie @adunnnia90 która ma ciążę bliźniacza z dwóch slabszych zarodków i teraz osiągnęły piękną wagę i cierpliwie czekają w brzuszku mamy na wyznaczony termin :-))
 
Dziewczeta[emoji16] jak juz wspomnialam o moim krwiaku i odklejajacej sie przez niego kosmowce to doradzcie plis Wy wiecie wszystko @annamaria @Dzoasia albo ktoras ktora miala krwiaka.. Jezeli nie krwawilam w ogole to na zdrowy rozum kosmowka chyba sie przykleila z powrotem i jest juz ok, prawda? Bo w innym wypadku cos by sie dzialo a jak sie nie dzieje to powinno byc juz ok? Mialam lezec.2 dni

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Wydaje mi się że gdyby działo się coś złego to na takim etapie byłoby jakieś krwawienie,a skoro nic takiego nie miało miejsca to ja sądzę że wszystko idzie w dobrą stronę.
 
Dziewczeta[emoji16] jak juz wspomnialam o moim krwiaku i odklejajacej sie przez niego kosmowce to doradzcie plis Wy wiecie wszystko @annamaria @Dzoasia albo ktoras ktora miala krwiaka.. Jezeli nie krwawilam w ogole to na zdrowy rozum kosmowka chyba sie przykleila z powrotem i jest juz ok, prawda? Bo w innym wypadku cos by sie dzialo a jak sie nie dzieje to powinno byc juz ok? Mialam lezec.2 dni

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam krwiaka w ciąży i takie krwotoki że dosłownie lało się po nogach. Lezalam w szpitalu brałam duże dawki progesteronu nospe i magnez z potasm. Później krwiak się Oczyszczal i miałam plamienia chyba z 4 tyg. U Ciebie jeśli nic nie leci może krwiak się wchłania a nie Oczyszcza. Poczytaj fora o krwiakach mi bardzo pomogły
 
Nie strasz mnie :p jeżeli ten cud będzie dalej trwał to będę się dzień dnia modlić aby donosić ciążę jak najdłużej... dr mnie przestraszyła przy transferze i musiałam podpisać dokumenty ze jestem świadoma zagrożeń ciąży bliźniaczej... ale nie wierzyłam,że może mnie spotkać taki cud :-))
Moim wzorcem będzie @adunnnia90 która ma ciążę bliźniacza z dwóch slabszych zarodków i teraz osiągnęły piękną wagę i cierpliwie czekają w brzuszku mamy na wyznaczony termin :-))
Nie dziwie się ze kazali ci to podpisać... kiedyś czytałam post dziewczyny która pisała ze „czuje się oszukana” bo lekarz mówił ze mała jest szansa na ciąże bliźniacza jak jej podawali dwa zarodki. To było jej pierwsze podejście i udało się podwójnie. Ja rozumiem zdziwienie jak są bliźniaki z podzielonego zarodka...No ale jak się wkłada dwa i zdziwko że jak to BLIŹNIAKI! to trochę grubo :D
 
Dziewczyny mam pytanie czy ma sens robienie bety w 8dpt? Zarodki byly 3 dniowe i były zapodane mi dwa. Wariuje z niepewnosci
 
Jak tam kochane wam wieczór mija ? :) ja właśnie zagralam z mężem w państwa i miasta hihi pamiętacie ta grę ?:) A teraz sobie leżę no i tak mnie kręgosłup boli najbardziej na dole że nie daje rady.. I brzuch trochę no wiadomo wszystko jak na @ w sumie to mnie zawsze boli wszystko tydzień przed spodziewana @ ale przecież ona nie przyjdzie co nie ?:D hihi :D chyba zdechne dziś :D
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie czy ma sens robienie bety w 8dpt? Zarodki byly 3 dniowe i były zapodane mi dwa. Wariuje z niepewnosci
W 8dpt to jeszcze za wcześnie .. możliwe że dopiero zaczyna być produkowana hcg więc po co się martwić na zapas :*
W sumie tak mi się wydaje ..nie doczytałam że dwa były Ci podane ale nie wiem w sumie czy jest jakaś różnica?
 
Do góry