reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochani byłam na pogotowiu!cały dzień wszystko ok wieczorem lekki ból i nagle cała wkładkę krwi pojechaliśmy odrazu.Nie muszę opisywać naszego przerażenia.Wszystko z dzidzia ok tak mi ulzylo ...plemienia ustalo jest tylko trochę brązowe.Wracamy do domu odpoczywać.

Uff...całe szczęście wszystko ok. Ale strachu pewnie się najedliscieście.To teraz relax :)
 
Mnie też od ok 8 dnia brzuch zaczął boleć... do tego stopnia że 14 dpt wyladowalam na pogotowiu i nawet mnie w szpitalu na noc zatrzymali. Brzuch mam jak balon. Wyniki wszystkie super.
Pani dr przyszła rano i powiedziała że wg niej to nie hiperka. Musielo dojść do jakiegoś krwiaczka po punkcji+ leki+ na 90 % ciaza blizniacza. Więc jak to usłyszałam to już nawet ból mi straszny nie jest [emoji16]
Głowa do góry! [emoji173]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak sie ciesze! I gratuluje!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ty nie bądź taka dowcipna [emoji23]
A tak serio to się lekko przestraszylam hahahahaha
Nie mniej . Wciąż nie mogę uwierzyć w szczęście, że leki naprawdę działają i nadal jestem w ciąży. I test pokazuje 2-3 tydz od zapłodnienia. [emoji173]
1511037893-6821e696714a245b-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Widzisz jak super czasem trzeba cos dodać aby ciąża się trzymała ;) ja to bym chciała bliźniaki i nawet jak by sie podzieliły to też bym sie nie pogniewala odrazu duża rodzina za jednym porodem :D
 
Dami a wiesz Ty fajny facet jesteś. Lubię czytać Twoje wpisy. Przykro mi że przez to wszystko przechodzisz. Znam wiele osób co pokonały bydlaka i Tonie też się uda.Sprawę należy faktycznie rozglosnic w NFZ. Ja wiem ,że Wy razem Asia będziecie szczęśliwi. Nikomu tak w grupie nie kibicowałam jak Wam. U mnie kijowo, bo leki odstawiłam po ciąży patologicznej a beta rośnie. Lekarz zamiast ciąży zobaczył dwa mięśniaki, których miesiąc temu nie było. Jestem zmęczona własną historia. Objawy ciążowe mam a ciąży ponoć brak. Betę mam jeszcze powtarzać.
Dziękuję Ci kochana za takie cudne słowa. Cieszę się, że pomimo tylu spraw jeszcze za nas kciukasy..podziwiam!! Nie jestem specjalistą w tym temacie ale nie wydaje mi się żeby miesniak mógł wydzielać betę hcg?.. może coś tam faktycznie jest jeszcze i się broni? Mojej Aski mama też miała mięśniaki a w ciąży była i rodziła.. mierz kochana betke i pisz tutaj..Pomożemy![emoji3]

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
 
Ja myślę, że opieszałość nie zawsze jest złą wolą np.lekarzy ale winą procedur i papierków, których przeskoczyć nie mogą :(. A przekazywanie sprawy do mediów może pomóc, ale może też zaszkodzic.
Akurat tu jest trochę inna sytuacja bo ja rozumiem, jakby to była nowa sprawa ale tak nie jest. 1 zgłoszenie o refundację poszło w sierpniu po ok. 8 tyg. Czekania na opinie min. Komisji lekarskiej z kasy chorych przyszła odpowiedź że nie sfinansuja tej terapii bo jest jeszcze jakaś tam tańsza chemia i chcą bym najpierw to wziął. Jeśli poprawy nie będzie po ok. 6 tyg klinika ma napisać kolejny list który będzie rozpatrzony w szybszym tempie (mi powiedziano tel. Do 3 dni) poprawy nie ma list wysłany 3go do dziś odpowiedzi brak o refundację..Jak tam dzwonie to ciągle jakieś wymówki że któryś coś przeoczyl, że muszą w jakiejś aptece o coś zapytać, że tu jakiś rzeczoznawca coś ma... I to jest dla mnie opieszałość bo czekam już dobre 2tyg bez żadnej terapii pomimo że obiecano mi szybkie rozpatrzenie wniosku gdyż nie ma już dla mnie alternatywy!
wiem że tv może zrobić też szkodę ale ile idzie siedzieć i czekać, dzwonić i słuchać że jutro napewno itd.. pieprzone AOK...

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kochani byłam na pogotowiu!cały dzień wszystko ok wieczorem lekki ból i nagle cała wkładkę krwi pojechaliśmy odrazu.Nie muszę opisywać naszego przerażenia.Wszystko z dzidzia ok tak mi ulzylo ...plemienia ustalo jest tylko trochę brązowe.Wracamy do domu odpoczywać.
Umiesz w ludziach podkręcić ciśnienie..Hihi.. oby do przodu[emoji110] [emoji110] [emoji77]

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
 
Do góry