reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzien dobry wszystkim.... u mnie średni chyba dzień się zaczął. Niestety 8dpt a brzuch zaczął boleć jak na @,poprzednio też tak było :( ale staram sie jakoś trzymać, mąż dzisiaj w domu to przytula i pociesza ze jeszcze nic straconego. Pozatym rano synek przyszedł do nas poprzytulal się i powiem wam że poczułam się bardzo szczęśliwa i wiem ze nawet jeśli się nie uda i skończymy etap staran o kolejne dziecko to podniose się szybko z dołka bo mam dla kogo... syna i męża :) :) Ale ból zostanie na długo... pewnie na zawsze i zawsze będę pamiętać co kruszynkach, ale będę miała spokojne sumienie ze zrobiłam Szyszko aby ze mną zostały i były , tylko nie wszystko jest od nas zależne. Chciałabym tylko moc powrócić do swoich koleżanek znajomych z małymi dziećmi ewentualnie w ciąży... Ale chyba nie będę potrafiła,prędzej znajdę nowe takie Stare panny które już przekwitly i nie zajda w ciążę aby mnie serce nie bolało;) ;)
Mnie też od ok 8 dnia brzuch zaczął boleć... do tego stopnia że 14 dpt wyladowalam na pogotowiu i nawet mnie w szpitalu na noc zatrzymali. Brzuch mam jak balon. Wyniki wszystkie super.
Pani dr przyszła rano i powiedziała że wg niej to nie hiperka. Musielo dojść do jakiegoś krwiaczka po punkcji+ leki+ na 90 % ciaza blizniacza. Więc jak to usłyszałam to już nawet ból mi straszny nie jest [emoji16]
Głowa do góry! [emoji173]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie też od ok 8 dnia brzuch zaczął boleć... do tego stopnia że 14 dpt wyladowalam na pogotowiu i nawet mnie w szpitalu na noc zatrzymali. Brzuch mam jak balon. Wyniki wszystkie super.
Pani dr przyszła rano i powiedziała że wg niej to nie hiperka. Musielo dojść do jakiegoś krwiaczka po punkcji+ leki+ na 90 % ciaza blizniacza. Więc jak to usłyszałam to już nawet ból mi straszny nie jest [emoji16]
Głowa do góry! [emoji173]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
A ile zarodków miałaś podanych kochana nie przypadkiem jeden ?;)
 
Dziewczyny potrzebuje rady - mój M kupił test ciążowy... chciałby żebyśmy wykonali jutro rano a to bedzie mój 10 dpt. Warto? Nie warto? Nie chciałabym sie załamać... czy cokolwiek może wyjsć??
Pytanie czy miałaś zastrzyk np Ovitrelle czy transfer na cyklu naturalnym. Ovitrelle może dać fałszywie dodatni wynik do 14 dni pt

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie też od ok 8 dnia brzuch zaczął boleć... do tego stopnia że 14 dpt wyladowalam na pogotowiu i nawet mnie w szpitalu na noc zatrzymali. Brzuch mam jak balon. Wyniki wszystkie super.
Pani dr przyszła rano i powiedziała że wg niej to nie hiperka. Musielo dojść do jakiegoś krwiaczka po punkcji+ leki+ na 90 % ciaza blizniacza. Więc jak to usłyszałam to już nawet ból mi straszny nie jest [emoji16]
Głowa do góry! [emoji173]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

Aaaaaaaaaaaa no to cud nad cuda, dwa serduszka [emoji7][emoji7]ciesze Sie kochana


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry