reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny potrzebuje rady - mój M kupił test ciążowy... chciałby żebyśmy wykonali jutro rano a to bedzie mój 10 dpt. Warto? Nie warto? Nie chciałabym sie załamać... czy cokolwiek może wyjsć??
Zawsze możesz sprobowac,ale nie załamuj sie tak jak Ja.11dpt zrobiłam sikacza i nic,załamka zaczęłam leki odstawiac,12dpt lekkie plamienie i 13dpt dopiero druga kreseczeka bardzo blada.a 14dpt poszłam na bete bo zgupiałam z tych testow i okazało sie ze jednak ciąża.
 
reklama
Zawsze możesz sprobowac,ale nie załamuj sie tak jak Ja.11dpt zrobiłam sikacza i nic,załamka zaczęłam leki odstawiac,12dpt lekkie plamienie i 13dpt dopiero druga kreseczeka bardzo blada.a 14dpt poszłam na bete bo zgupiałam z tych testow i okazało sie ze jednak ciąża.
O Boże ja tez chciałabym taka historie :) leciutko zazdroszczę i oczywiście mocno gratuluje :)
 
hehee ciekawie będziesz miała jak by sie podzieliły ;) taka 4
Ty nie bądź taka dowcipna [emoji23]
A tak serio to się lekko przestraszylam hahahahaha
Nie mniej . Wciąż nie mogę uwierzyć w szczęście, że leki naprawdę działają i nadal jestem w ciąży. I test pokazuje 2-3 tydz od zapłodnienia. [emoji173]
1511037893-6821e696714a245b-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ty nie bądź taka dowcipna [emoji23]
A tak serio to się lekko przestraszylam hahahahaha
Nie mniej . Wciąż nie mogę uwierzyć w szczęście, że leki naprawdę działają i nadal jestem w ciąży. I test pokazuje 2-3 tydz od zapłodnienia. [emoji173]
1511037893-6821e696714a245b-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

Powtarzam sie ale gratuluje z calego serducha!!! [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry