reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja tez jem chociaz nie jestem glodna, to chyba przez stres. Tylko ja raczej unikam slodyczy i tak w biodra nie idze [emoji14]
Jeszcze pare dni do tej bety musisz przetrwac.
jeny tydzie przeszło ... chyba oszaleje do tego czasu...a jai słodycze wcinam damian sie ucieszy jak w biodra pojdzie hihi... albo w cycki [emoji12]

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Wróciłem..Dziś zakręcony dzień jak słoik z ogórkami... Dalej nic nie wiadomo co dalej ze mną ale w końcu klinika się wzięła do roboty a nie wszystko na moje barki.. Dziś wyjaśniłem kilka kwestii z moim prof. ma sobie pogadać z tym onkologiem..Mam nadzieję, że kopnie go porządnie w ...

★·.·´¯`·.·★ piszę do Ciebie z mojego HUAWEI p8 Lite :) ...PóKI WALCZYSZ JESTEś ZWYCIęZCą... ★·.·´¯`·.·★
 
Na razie testy owu muszę zakupić :D btw - czy to prawda, że jak się uda to po owu też powinny wychodzić pozytywne??
Wiesz co ja te testy robilam pierwszy raz w tym cyklu. Z tego co czytalam to po skoku LH test juz wychodzi niby negatywny. Ja robilam te testy 2x dziennie przez 3 dni. Za pozytywny test i ten pik hormonu uznalam test, w ktorym pasek testowy byl ciemniejszy od paska kontrolnego. Na drugi dzien kreska juz byla takiego samego koloru i intensywnosci co kontrolna. Musisz troche o tym poczytac albo zapytaj @Joaszka ona chyba sie na tym zna :)
Tak czy siak mozesz juz od jutra zaczac testowac ;)
 
reklama
Do góry