reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

hej dziewczyny no jakos tak dzien pełen wrazen .. wzielismy profesora w obroty..i jak moj maz mowił jak do dupy czuhe sie w klinice i ze lejarz go olewa to nic ..a kiedy ja podniosłam głos i z łzami w oczach z zachrypnietym głosem powiedziałam jak oni moga nas traktowac ze ma cierpiec z bulu? ze nie moze juz zadnych badan miec bo ma raka.. profesor zdebiał i powiedział ze zajmie sie tym ze porozmawia z onkologiem i wyjasni wszystko..i jesli poprawy nie bedzie to zmieni cały team damianowi... a tak to było dzis ..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ooo to super wiadomosc, ze beda cos działać. Dobrze, ze nabralas odwagi i powiedzialas co trzeba. Trzymam kciuki. Musi byc dobrze! A Ty jak sie dzis czujesz?
 
reklama
Ooo to super wiadomosc, ze beda cos działać. Dobrze, ze nabralas odwagi i powiedzialas co trzeba. Trzymam kciuki. Musi byc dobrze! A Ty jak sie dzis czujesz?
no własnie strasznie mnie kuje cos z lewej strony i prawej.. do tego zgage mam no i dziwnie sie czuje..hmm... sama juz nie wiem czy to z lekow czy to moze jednak kropki.sie wkopuja.. zaczynam świrowac a gdzie 23 ojoj...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale gdybys zaszla naturalnie to by byl znak, ze organizm da sobie rade bez wspomagaczy ;p Puki co nie ma co gdybac, musisz najpierw zadzialac ze swoim m :)
zawsze marzylam o 4 dzieci :D było by w sam raz bo mam jeszcze 3 mrozaki + naturals :D ale na razie tylko cieszę się, że czas do stycznia szybciej zleci bo coś się dzieje :D
 
no własnie strasznie mnie kuje cos z lewej strony i prawej.. do tego zgage mam no i dziwnie sie czuje..hmm... sama juz nie wiem czy to z lekow czy to moze jednak kropki.sie wkopuja.. zaczynam świrowac a gdzie 23 ojoj...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie tez jajnik i podbrzusze bolalo ale tylko jeden dzien i sie udalo. Myślę, ze takie lekkie bole to dobry objaw :) Na zgage jako objaw ciazowy to moze byc jeszcze za wczesnie. Mysle, ze Twoje maluszki zakopuja sie juz na kolejne miesiace ;)
 
Mnie tez jajnik i podbrzusze bolalo ale tylko jeden dzien i sie udalo. Myślę, ze takie lekkie bole to dobry objaw :) Na zgage jako objaw ciazowy to moze byc jeszcze za wczesnie. Mysle, ze Twoje maluszki zakopuja sie juz na kolejne miesiace ;)
no tez mam taka nadzieje a poki co pochłaniam jak odkurzacz mały..zaraz bede grupsza o połowe.. masakra .. boze jak ja bym chciała zeby sie udało ciagle jestem pozytywnej mysli...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
zawsze marzylam o 4 dzieci :D było by w sam raz bo mam jeszcze 3 mrozaki + naturals :D ale na razie tylko cieszę się, że czas do stycznia szybciej zleci bo coś się dzieje :D
No dokladnie, mozesz dzialac i tym razem na luzie z winkiem i dobrym nastrojem ;) Napewno to nie zaszkodzi a moze sie uda ;) Za dwa tygodnie sama bedziesz betowac.
 
reklama
no tez mam taka nadzieje a poki co pochłaniam jak odkurzacz mały..zaraz bede grupsza o połowe.. masakra .. boze jak ja bym chciała zeby sie udało ciagle jestem pozytywnej mysli...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez jem chociaz nie jestem glodna, to chyba przez stres. Tylko ja raczej unikam slodyczy i tak w biodra nie idze :p
Jeszcze pare dni do tej bety musisz przetrwac.
 
Do góry