reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie podpuszczaj .... Moja Asia to cookies monster jest[emoji6] [emoji85]

★·.·´¯`·.·★ piszę do Ciebie z mojego HUAWEI p8 Lite :) ...PóKI WALCZYSZ JESTEś ZWYCIęZCą... ★·.·´¯`·.·★
Ja tez :p tylko ja musze teraz unikac cukru w diecie przez ta infekcje, bo podobno grzybki lubia cukier. Na szczescie juz sie pozbylam dziada.
A Ty i Asia to szczupaczki i mozecie pozwolic sobie na wszystko ;)
 
Czyli powódź...??
A ja sobie jeszcze na @ poczekam... okazalo se ze rosnie.ladny pwcherzyk na prawym jajniku i juz ma 19mm, powinien za kilka dni peknac. I dr powiedziala ze wcale nie.musze uwazac jak chce sie poprzytulac z mezem hihi. Endo prawie 7 mm - ponoc ladne :) nie wiem czy mowic o tym mezowi, bo biedny moze sobie narobi nadziei albo sie przestraszy... tyle lat sie nie udawalo to czemu teraz by mialo... ale po orzechy zajade do sklepu bo przed transferem prawie wszystko wyżarłam:laugh2:
Super dzialaj a noz widelec bedziesz miala niespodzianke. Stymulacja zmienia bardzo duzo w naszych organizmach
 
hej dziewczyny no jakos tak dzien pełen wrazen .. wzielismy profesora w obroty..i jak moj maz mowił jak do dupy czuhe sie w klinice i ze lejarz go olewa to nic ..a kiedy ja podniosłam głos i z łzami w oczach z zachrypnietym głosem powiedziałam jak oni moga nas traktowac ze ma cierpiec z bulu? ze nie moze juz zadnych badan miec bo ma raka.. profesor zdebiał i powiedział ze zajmie sie tym ze porozmawia z onkologiem i wyjasni wszystko..i jesli poprawy nie bedzie to zmieni cały team damianowi... a tak to było dzis ..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Super dobrze ze naskoczyliscie na lekarza czasami taki kubel zimnej wody dobrze na nich dziala
 
Rozmawiałam z lekarzem na temat Luteiny i jej refundacji, chciał bez problemu wystawić receptę na R, ale powiedziałam, że mam kilka opakowań Luteiny podjęzykowej i czy ma jakieś znaczenie, którą będę przyjmowała. Powiedział, że w takim razie szkoda kasy i mam tą podjęzykową przyjmować dopochwowo i będzie git. Duphaston mam cały czas przyjmować, Estrofem całkowicie odstawić, bo on działa tylko do momentu zagnieżdżenia zarodka, plastry Estraderm do kolejnej wizyty, Acard do odwołania i Medrol powoli schodzić z dawki. Co najlepsze wystawił mi L4 ciążowe, przyjęłam z bananem na gębie, tyle czekałam na tą ciąże, że praca nie jest tego warta.
Luteine podjezykowa masz wkladac dolem :szok:
 
Ja tez [emoji14] tylko ja musze teraz unikac cukru w diecie przez ta infekcje, bo podobno grzybki lubia cukier. Na szczescie juz sie pozbylam dziada.
A Ty i Asia to szczupaczki i mozecie pozwolic sobie na wszystko ;)
Mi się kochana przytyło...było piękne 66kg a teraz 68...Z tego co słyszałem dużo kwaśnego nabiału kochana...To nabiał cię naturalnie może kochana uratować[emoji3] hihi tylko bez skojarzen[emoji57] [emoji28]
PS. Aśka czekoladce nie odpuści[emoji6]

★·.·´¯`·.·★ piszę do Ciebie z mojego HUAWEI p8 Lite :) ...PóKI WALCZYSZ JESTEś ZWYCIęZCą... ★·.·´¯`·.·★
 
Czyli powódź...??
A ja sobie jeszcze na @ poczekam... okazalo se ze rosnie.ladny pwcherzyk na prawym jajniku i juz ma 19mm, powinien za kilka dni peknac. I dr powiedziala ze wcale nie.musze uwazac jak chce sie poprzytulac z mezem hihi. Endo prawie 7 mm - ponoc ladne :) nie wiem czy mowic o tym mezowi, bo biedny moze sobie narobi nadziei albo sie przestraszy... tyle lat sie nie udawalo to czemu teraz by mialo... ale po orzechy zajade do sklepu bo przed transferem prawie wszystko wyżarłam:laugh2:
A po co masz mu tłumaczyć, bierz go na śpiocha i będzie super[emoji57] hehe..3mamy kciuki, może natura zwycięży![emoji110] [emoji3] [emoji3] [emoji173]

★·.·´¯`·.·★ piszę do Ciebie z mojego HUAWEI p8 Lite :) ...PóKI WALCZYSZ JESTEś ZWYCIęZCą... ★·.·´¯`·.·★
 
reklama
hehe poki co objadanie sie czekolada..i gotowanie robienie sokow... hihi a ty jak sobie radzisz poki co ?

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz sama się sobie dziwię że jestem taka spokojna:/ jak miałam IUI to po każdej przez następne 2 tygodnie nie spałam po nocach, bolał mnie żołądek, biegunki itp...a teraz nic. Może zacznę się trochę stresować kilka dni przed 27.11. Póki co czasem mnie rwie w jajnikach i piersi miałam dziś tak bolace że myślałam ze sutkami biustonosz przedziurawie hahah. Ogólnie nie mam żadnego przeczucia czy się uda czy nie. Staram się zająć przez cały dzień czymś i nie skupiać się tylko na tym czy się udało. Aaa no i apetyt mam duży! Ciągle żrem cos=)
 
Do góry