reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@dżoasia leczymy się, a właściwie dopiero zaczęliśmy w Novum.
@dreamscometrue to faktycznie trochę tych badań było. My gapy i sami nie wiemy co :confused:
@mmalenaa lista badań jest przerażająca... tak samo jak stos "papierów" do wypełnienia :szok:
Mój mąż miał też sporo badań takich jak dziewczyny pisały. Spokojnie, z czasem ilość dokumentów przestanie Cię przerażać. :rofl2:
Na niektóre badania trzeba długo czekać,więc warto je zrobić szybko. Ponadto trzeba to dobrze zgrać, bo one mają co do zasady ważność tylko 6 miesięcy.

Wysłałam smsa do mojej ginekolog i czekam na odpowiedź co z zarodkami, ile komórek jajowych dojrzało i ile udało się zapłodnić.
Zaraz wezmę coś na ból,ale najpierw poranna porcja duphastonu i luteiny. ;)
Już mi niedobrze od tych leków, suplementów itd.
 
reklama
Lekarka którą pierwsza robiła usg stwierdziła że jest krwiaczek koło jajnika i dlatego wzieli mnie szybko na konsultacje ginekologiczna i sie okazała ze to jajnik jajnika jst tak powiększony i płyn jest w brzuchu a dla pewność wezwał jeszcze jednego lekarza aby sprawdził czy napewno tego krwiaka nie ma zobaczymy co to będzie mam nadzieje ze wyjdę do czwartku ale raczej o transferze to ja mogę zapomnieć czekam na kontakt z lekarzem będzie dzwonił kolo 9 jak zarodki napisałam mu co się stało wiem ze lepiej by bylo jak bym była pod jego okiem bo on jest doświadczony w tych sprawach ale niestety nie dałabym rady wytrzymać do rana aby do niego jechać nie chce nigdy więcej przechodzić przez ten ból jak by mi narządy mieli wyrywać
 
Mój mąż miał też sporo badań takich jak dziewczyny pisały. Spokojnie, z czasem ilość dokumentów przestanie Cię przerażać. :rofl2:
oby :tak::-D:-D wyszliśmy z pełną głową informacji, ale w drodze okazało się, że o badaniach wiemy najmniej :rofl: :errr::errr::errr: gapy z nas... jak się już uporamy z tymi badaniami to mam nadzieję, że będzie już z górki :-) :)
 
Hej wzięła mnie karetka z domu do szpitala nie mogłam juz wytrzymać tego bólu zrobili zdjęcie brzucha i usg i na usg wyszło że koło jajnika jest coś podobnego do krwiaka i mam czekać na konsultacje ginekologiczna dostałam tramal i trochę puścilo te cos ma 67mm na 66mm zobaczymy co będzie dalej boję sie jak nie wiem co
3maj się kochana!!! :( dawaj znać jak się czujesz!
 
Przyjęli mnie na oddział ginekologiczny okazało się że jajnik jest dosyć sporo powiększony i jest płyn powiedzieli że to hiperstymulacja i beda leczyć zapobiegawczo i jutro zrobią usg czy płynu nie jest więcej a teraz leć kroplowka przeciwbólowa dam znać jutro po obchodzę co mówią brzuch boli ale już zdecydowanie mniej jak te leki dali

Okropne wiesci! :(( Trzymaj sie! Najwazniejsze, ze dzieki lekom boli mniej i z kazdym dniem bedzie lepiej!
 
Witaj, mój mąż miał do zrobienia też hiv, hbs, hcv i chyba różyczek, badanie nasienia mieliśmy swoje może mało szczegółowe ale wystarczyło. Za to dla mnie było tego trochę więcej do zrobienia.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie mial bodajze 7 badan w obu klinikach. Ja ok siedemnastu..
 
reklama
Do góry