reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@dżoasia leczymy się, a właściwie dopiero zaczęliśmy w Novum.
@dreamscometrue to faktycznie trochę tych badań było. My gapy i sami nie wiemy co :confused:
@mmalenaa lista badań jest przerażająca... tak samo jak stos "papierów" do wypełnienia :szok:
oj było, łącznie z mężem jakieś 600 zł zapłaciliśmy a byliśmy już po prawie roku leczenia w klinice
 
Trzymaj sie. Lepiej dojść do siebie po hiperce i na spokojnie w pełnej formie podejść do transferu. Mam nadzieję ze wszystko szybko pojdzie i bedziesz mogla niedlugo wrócić do domu:,)
Też mam taka nadzieję czekam na te badanie mają wołać pytałam czy leki mam brać jak biorę powiedzieli że tak ze oni nie mogą mi ich odstawić bo to lekarz prowadzący w klinice może bo to jego zalecenia i czekam na informacje jak zarodki
 
A co jest u Was wskazaniem do in vitro i u jakiego lekarza?? Ja tez w Novum sie lecze ;-)
po pustym pęcherzyku w 2015 nie możemy zaciążyć :no2: ogólnie mam PCOS. stymulacje Clo nie powiodły się nigdy. zdecydowaliśmy się na Novum bo czas leci a człowiek co raz starszy. Najgorsze jest to, że cała procedura odwlecze się do stycznia gdyż po obliczeniach miałoby to miejsce w okresie Świąt i Pani doktor odradziła. Także czekamy do stycznia :-) :)
 
reklama
Do góry