reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja bym jeszcze zrobiła poziom kwasu foliowego z krwi! Bo jak masz dużo powyżej normy i wysoka homocysteina to wtedy mutacje mthfr możesz mieć.

Ale pamiętaj ze wcale tak nie musi być, przyjmujesz dużo hormonów, które tez wpływają na zgęstnienie krwi i to może być przyczyna.
Jesli juz robic dodatkowe badania to poziom kwasu fokiowego witaminy b6 i b12 i w zaleznosci od poziomow brac b6 i b12 albo nie jesli sa wysoko. Wit b6 jesli jest brana bez sprawdzenia poziomu i tym samym podnosi sie ja mimo wysokiego poziomu moze doprowadzic to problemow neurologicznych wiec lepiej sprawdzic. A kwas foliowy jesli bedzie wysoko to swiadczyc moze o tym ze ma sie mutacje mthfr i ten wysoki poziom jest spowodowany odkladaniem sie go w organizmie
 
reklama
Witam Was z samego rana, jako nowicjuszka przystępująca do in vitro mam oczywiście pytanie...Byliśmy wczoraj na wizycie wstępnej i otrzymaliśmy kartkę z rozpiska badań. Wszystko ładnie pięknie tylko z tego całego przejęcia nie dopytaliśmy czy z kompletem tych wszystkich badań (nie licząc tych z ważnością 30 dni) mamy stawić się na wizytę startową??? Mąż o dziwo dostał tylko 3 badania - posiew nasienia. chlamydie i jeszcze jedno badanie (oboje je mamy). Czy mężczyźni dostają tak mało badań czy to nasza "nieuwaga". Czy HIV też go obowiązuje? Z góry dziękuję za odp.
 
Dziękuję za odpowiedź. Na razie nie brałam nic. Boli mnie dalej, jakby mnie ktoś skopał po brzuchu. Mam nadzieję, że wszystko ze mną dobrze i transfer będę miała w czwartek.
Kochana bierz od razu chocby paracetamol albo tez nospe. Lepiej podleczyc to co boli przed transferem, tak bedzie lepiej dla dzidzi. :*
 
Witam Was z samego rana, jako nowicjuszka przystępująca do in vitro mam oczywiście pytanie...Byliśmy wczoraj na wizycie wstępnej i otrzymaliśmy kartkę z rozpiska badań. Wszystko ładnie pięknie tylko z tego całego przejęcia nie dopytaliśmy czy z kompletem tych wszystkich badań (nie licząc tych z ważnością 30 dni) mamy stawić się na wizytę startową??? Mąż o dziwo dostał tylko 3 badania - posiew nasienia. chlamydie i jeszcze jedno badanie (oboje je mamy). Czy mężczyźni dostają tak mało badań czy to nasza "nieuwaga". Czy HIV też go obowiązuje? Z góry dziękuję za odp.
Witaj! Moj musial robic i hiv i rozyczke, oprocz tego hbs, hcv itp mial tez szczegolowe badania nasienia. No to trzymamy kciuki za dobre wyniki i jak najszybsze rozpoczecie procedury:) a co jest u was wskazaniem do ivf? Gdzie sie leczycie? :)
 
Hej wzięła mnie karetka z domu do szpitala nie mogłam juz wytrzymać tego bólu zrobili zdjęcie brzucha i usg i na usg wyszło że koło jajnika jest coś podobnego do krwiaka i mam czekać na konsultacje ginekologiczna dostałam tramal i trochę puścilo te cos ma 67mm na 66mm zobaczymy co będzie dalej boję sie jak nie wiem co
To nie dobrze. Mogłaś jechać od razu do szpitala jak dziewczyny pisały ale już czasu je zmienisz. Przynajmniej jesteś już teraz i zobaczą co to tam jest i skąd ten bol.
 
Przyjęli mnie na oddział ginekologiczny okazało się że jajnik jest dosyć sporo powiększony i jest płyn powiedzieli że to hiperstymulacja i beda leczyć zapobiegawczo i jutro zrobią usg czy płynu nie jest więcej a teraz leć kroplowka przeciwbólowa dam znać jutro po obchodzę co mówią brzuch boli ale już zdecydowanie mniej jak te leki dali
Kurcze take newsy rana. Trzymaj się Paulinka. I dawaj znać co i jak.
Mam nadzieję że szybciutko wrócisz do domku.
 
reklama
Dzień dobry przespalam ten kawałek nocy budzilam sie parę razy a wiec tak brzuch nadal boli ale nie czuje aż tak bardzo tego bólu bo dostałam wczoraj tramal taka ketonal i zasnęłam pobrali z rana krew i czekamy na obchód jestem bardzo zaskoczona bo bardzo dobrze sie mną opiekują jestem pod mega wielkim zdziwieniem .wiem że powinnam jechać wcześniej do szpitala ale słuchałam lekarza co mam robić nie dałabym rady wytrzymać dzisiaj do rana aby do niego pojechać ból był tak mocny ze płakałam jak wilk z lasu aż stan podgoraczkowy dostałam byłam badana ginekologiczne taki ból jak by ktoś nnie od środka rozdzieral leżę i czekam na ten obchód ma nadzieje ze mi pomogą i wyjdę do domu bez tego bólu nie wiem jak przy porodzie boli ale mogę sie domyślać ze że podobnie
 
Do góry