reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam pytanie, po punkcji nieco krwawiłam, później trochę plamiłam aż do popołudnia (16:00). Rzekomo wszystko w granicach normy, ginekolog zrobiła mi usg po punkcji i wyjściu z sali zabiegowej. Od 2 godzin zaczął mnie porządnie boleć brzuch, jajniki. Czy można wziąć coś na ten ból?
Mialas dosc duzo jajek wiec wrecz dziwne by bylo jakby cie nic nie bolalo:) bierz paracetamol,a jak bol bedzie gorszy to ketonal spokojnie tez, poki jestes przed transferem:)
 
reklama
dziewczynki mam pytanie.. miałam po punkcji brac Encorton ale po transferze kazali mi go odstawic.. Czy nie powinnam go bracdo bety?? Jak Wy miałyście? Przeciez on jest na podstawowe problemy immunologiczne wiec mysle ze powinno sie go przyjmowac do bety az...
No raczej a jak beta pozytywna to do 10 tygodnia ciazy chyba
 
Przyjęli mnie na oddział ginekologiczny okazało się że jajnik jest dosyć sporo powiększony i jest płyn powiedzieli że to hiperstymulacja i beda leczyć zapobiegawczo i jutro zrobią usg czy płynu nie jest więcej a teraz leć kroplowka przeciwbólowa dam znać jutro po obchodzę co mówią brzuch boli ale już zdecydowanie mniej jak te leki dali

Paulinka, trzymaj sie kochana. No te Twoje bole nie byly normalne, najwazniejsze ze juz opanowane. Daj nam znac bo martwimy sie o Ciebie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny pomocy.
Zrobilam sobie na wlasna reke badanie homocysteiny. Wynik 11.5. A za jakies 2 tygodnie ma byc punkcja.
Czy jest sens robic transfer z takim poziomem? Czy sprawiam tym jakies zagrozenie dla dziecka?
Jak ja obnizyc? (Pamietam ze buraki i metylowany kwas - ale jakie konkretnie dawki?) Zdaze w 2 tygodnie? Czy odpuszczac transfer?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Buraki w kazdej postaci i kwas metylowany 800 mg
 
A no i powinnaś już zacząć brać Acard, ja osobiście biore rano i wieczorem.

Wiem ze niektórzy lekarze mówią ze powyżej 10 to a wysoko, ale są tacy co mówią żeby sie tym wcale a wcale nie pojmować jeżeli jest w normie, a Twoja jest. Ja uważam ze możesz sobie pomoc to to zrób, jak będziesz miała w okolicy 8-9 to bedzie super. A jak wdrożyło to wszystko to nie bedzie problemu i Ci spadnie zobaczysz.
Podwyzszona homocysteina moze byc problemem przy zagniezdzeniu i rozwoju ciazy wiec jesli bedzie powyzej 8 to lipa moze byc
 
hej dziewczyny wrocilismy własnie z kliniki :) dwa kropki przytulone mam nadzieje ze zostana znami...a co do picia przed transferem kazano mi pojsc siku... hmm jeden kropek 4komorkowy drugi 10 zobaczymy co to bedzie hihi ...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Super super co bedzie rozowe dwie pupy za 8 miesiecy :*
 
Przezylam, dwa malenstwa sa juz ze mna, oby na zawsze [emoji173]️

Mialam niesamowita przygode z tym piciem i pelnym pecherzem. Planowalam wypic tak jak @dzoasia proponowala i tak zrobilam, przed wejsciem do kliniki poszlam do empika po ksiazke na wieczor bo wczoraj do 2 rano ostatnia czytalam i skonczylam. Tak mnie wzielo na sikanie ze myslalam ze nie dojde do kliniki, usiadlam bo mi slabo bylo. Doszlam do kliniki i troche sobie siknelam bo bym dluzej nie przezyla. A jak doszlam, znow czekanie i ta sama historia. Koniec koncow doktor powiedzial ze bylo rewelacyjnie, transfer zajal dwie minuty a ja migiem do wc.
Zarodki lepiej niz sie spodziewal, i jak wczesniej mowil ze ten drugi troche slabszy to mowil ze wygladaja super i rokuja ciaze :) A wiec teraz czekamy!!!

Mowil mi tez aby dzis spokojnie i zeby jakis emocjonalnych ksiazek nie czytac!

Pierwsza weryfilacja telefoniczna w czwartek, potem w poniedzialek a potem ostatnia w czwartek!!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Pieknie. I widzisz po co byly te nerwy ze zarodki slabe. A propo lekarzom to powinni za kazde dolujace nas stwierdzenie kopa w dupe dawac
 
Hej wzięła mnie karetka z domu do szpitala nie mogłam juz wytrzymać tego bólu zrobili zdjęcie brzucha i usg i na usg wyszło że koło jajnika jest coś podobnego do krwiaka i mam czekać na konsultacje ginekologiczna dostałam tramal i trochę puścilo te cos ma 67mm na 66mm zobaczymy co będzie dalej boję sie jak nie wiem co
Trzymaj się. Dobrze, że jesteś pod opieką lekarzy.
 
reklama
Mialas dosc duzo jajek wiec wrecz dziwne by bylo jakby cie nic nie bolalo:) bierz paracetamol,a jak bol bedzie gorszy to ketonal spokojnie tez, poki jestes przed transferem:)
Dziękuję za odpowiedź. Na razie nie brałam nic. Boli mnie dalej, jakby mnie ktoś skopał po brzuchu. Mam nadzieję, że wszystko ze mną dobrze i transfer będę miała w czwartek.
 
Do góry