reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Trochę dziwna sprawa, bo prawidłowy wynik amh to 1-3 a wyższy wynik świadczy o pco właśnie. Nie słyszałam o innej przyczynie podwyższonego amh (co nie znaczy, że nie istnieje) więc nie pomogę... Mogę tylko powiedzieć że przy takim wysokim amh możesz się spodziewać hiperstymulacji i odroczenia transferu, chyba, że lekarz idealnie dobierze dawki leków i jakoś unikniesz tej nieprzyjemności. Swego czasu podczytywałam wątek i IUI i Wam kibicowałam, Ciebie też pamiętam i tą ciążę biochemiczną (w lutym? marcu?). Teraz trzymam kciuki za powodzenie ivf :) Kiedy startujecie?

Tak ciąża biochemiczna na początku lutego. Ja tam się ani hiperstymulacji nie boje ani odroczonego transferu. Ważne, ze teraz już sama wiem co i jak [emoji16] w piątek mam wizytę z badaniami i chcemy startować od nowego cyklu czyli początek grudnia [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale jest już plan wracam na siłownię która od jakiegoś czasu zaniedbałam a niestety przez te hormony kilogramow przybyło. ... dieta itd wiec będzie dobrze. Tylko wiecie co jest najgorsze ze teraz to ja musze podwójnie być silna a przynajmniej udawać taka tłumacząc każdemu z osobna ze się kolejny raz nie udało. .... no to mnie trochę rozbija bo każdy już od rana dzwoni i czeka na wiadomość ... ciężkie to tRoche ...

No u mnie tez zawsze wszyscy zaprzyjaznieni wiedza dookola, wspieraja..a potem wiadomo - czekaja na informacje.. to jest trudne ale dobrze jest miec w okol przyjaciol, ktorzy otra lzy, przytula, wysluchaja, zabiora na wodke :)

A plan z silownia dobry! Ja tez przytylam od tych hormonow i bardzo nie podoba mi sie to co widze w lustrze :/
 
Tak ciąża biochemiczna na początku lutego. Ja tam się ani hiperstymulacji nie boje ani odroczonego transferu. Ważne, ze teraz już sama wiem co i jak [emoji16] w piątek mam wizytę z badaniami i chcemy startować od nowego cyklu czyli początek grudnia [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
no to nie opuszczaj nas tylko pisz regularnie co u ciebie ;) trzymam kciuki za dobrze dobrane leki i szczęśliwy finał jeszcze przed nowym rokiem :)
 
Hope322 bardzo dziękuje za informacje a miał ktos podobnie? Hope322 na Ciebie można liczyć
kochana Twój progesteron jest bardzo dobry! ja miałam niziutki (9,5) i nie skończyło się to dobrze, choć nie mam pojęcia czy to było przyczyną poronienia, bo żadnych plamień i bóli wcześniej nie miałam
 
Mieszkam w landzie Niedersachsen i leczę się też tutaj w DE.

No to daleko ode mnie, ja jestem w Szwajcarii w Zurychu.

A jak sie czuje? Bo ja troche dziwnie, tak jakby pod biustem tak wysoko czuje cos dziwnego ale cholera nie wiem co to jest! Takie dziwne uczucie, nie bolace ale takie dziwne.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
no to nie opuszczaj nas tylko pisz regularnie co u ciebie ;) trzymam kciuki za dobrze dobrane leki i szczęśliwy finał jeszcze przed nowym rokiem :)

Dziękuje bardzo. I taki jest plan [emoji14]Jak już będę po piątku wiedziała co i jak z datami wpisze się w kalendarz [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry