reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No Chyba wyprosze ta bete 20tego listopada hehehe =) ej a kiedy jest sens robić sikanca?
nie wiem bo przy ivf nie odważyłam się robić sikańców :p za to w labo byłam zawsze 6dpt ale może 8dpt czyli we wtorek byś mogła zrobić, żeby było bezpiecznie :D dziewczyny tu już od 5dpt zaczynały ale to jazda bez trzymanki jak dla mnie i trzeba mieć stalowe nerwy ;)
 
reklama
Ja zazdroszczę tym dziewczynom których najbliżsi wiedzą o tym że robią in vitro. Zawsze to jakieś wsparcie! U nas by to nie przeszło..i dlatego nikt o tym nie wie oprócz lekarzy i Was=)
U nas to ciężki temat moja mama jakoś pojęcia o tym nie ma więc jej nie ma sensu tłumaczyć a Asi są strasznie staroświeccy i kościelni to same wiecie jak jest.. kilkoro znajomych wie ale nie dopytuje, jeśli chcemy to mówimy[emoji6] [emoji85]

★·.·´¯`·.·★ piszę do Ciebie z mojego HUAWEI p8 Lite :) ...PóKI WALCZYSZ JESTEś ZWYCIęZCą... ★·.·´¯`·.·★
 
Nikt nie postawił takiej diagnozy. Owulacje mam normalną, okresy zawsze w punkt, nie robią mi się torbiele i w czerwcu miałam robione badania w tym kierunku, które nic nie wykazały.
Trochę dziwna sprawa, bo prawidłowy wynik amh to 1-3 a wyższy wynik świadczy o pco właśnie. Nie słyszałam o innej przyczynie podwyższonego amh (co nie znaczy, że nie istnieje) więc nie pomogę... Mogę tylko powiedzieć że przy takim wysokim amh możesz się spodziewać hiperstymulacji i odroczenia transferu, chyba, że lekarz idealnie dobierze dawki leków i jakoś unikniesz tej nieprzyjemności. Swego czasu podczytywałam wątek i IUI i Wam kibicowałam, Ciebie też pamiętam i tą ciążę biochemiczną (w lutym? marcu?). Teraz trzymam kciuki za powodzenie ivf :) Kiedy startujecie?
 
Nikt nie postawił takiej diagnozy. Owulacje mam normalną, okresy zawsze w punkt, nie robią mi się torbiele i w czerwcu miałam robione badania w tym kierunku, które nic nie wykazały.
Ja mam amh 7,77 mam stwierdzone pco stymulacja przeszła fajnie, krótki protokół. 16 komórek pobranych wszystkie dojrzałe. Transfer odroczony bo ryzyko hiperki, crio miałam 29.08 udane. Także takie amh to chyba nic strasznego.
 
reklama
Do góry